5 Kıtada 80 Ülkeye İhracaat

Sosyal medyada paylaş.

 

Osman Altuntaş yurtdışı müşterileriyle (Soldan ikinci)

                                 Osman Altuntaş yurtdışı müşterileriyle (Soldan ikinci)

 

 

ALFAN, sektörde lider olmanın verdiği sorumlulukla müşterilerine;
Üstün tasarım ve üretim standartları ile anahtar teslim havalandırma sistem çözümlerini uygun ve kompetitif fiyatlarla ulaştırmaktadır.

 

 

5 Kıtada 80 Ülkeye İhracaat

 

 

Gün geçtikçe gelişimini sürdüren Altuntaş, Türk Halkına yakışır bir şekilde ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek için ilk günkü heyecan ve özveriyle misyonundan ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor.

img-0182_1

 

Sektöründe defalarca ihraacat şampiyonu olan ALFAN, havalandırma ssitemleri konusunda ülkemizi başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada üstün kalitesi ve hizmet anlayışıyla başarıyla temsil etmektedir.

 

 

Gururluyuz. Tüm Dünyada Biz Varız.

img-0176_1

Her geçen yıl gerçekleştirdiği yüzlerce projeyle hedeflerine emin adımlarla ilerleyen firmamız, 1994 yılından bugüne kadar 80’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirdik.

 

 

Havalandırma sistemleri konusunda ALFAN markası, çelik hububat depolama sistemleri ve taşıyıcı ekipmanları konusunda ise OBİAL firması başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada ülkemizi başarıyla temsil etmekteyiz. Sürekliliğini ve etkinliğini düzenli olarak yapılan AR-GE çalışmalarının da desteğiyle sağlayan ALTUNTAŞ A.Ş., bu başarısını uluslararası kalite standartlarını uygulayarak, TS EN ISO 9001-2008 standartlarına göre bir kalite yönetim sistemi kurduk.


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=99779

Yazan - Eyl 11 2016. Kategori MANŞET, EKONOMİ, TEKNOLOJİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı

| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |