Can Demir ve Ali Koçak’tan TVHB ziyareti

Sosyal medyada paylaş.

 

Soldan sağa: Dr. Can Demir, TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, TOB Genel Mdr. D. Ali Koçak, TVHB Merkez Konseyi Genel Sekreteri Haluk Aşkaroğlu

 

Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdürlerinden D. Ali Koçak ve gıdanın duayeni Dr. Can Demir 7 Aralık Cuma günü Türk Veteriner Hekimleri Birliğini ziyaret ettiler. 

   

Dr. Can Demir ve Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdürlerinden D. Ali Koçak; Yeni seçilen Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu ile Genel Sekreter Haluk Aşkaroğlu‘nu makamlarında ziyaret ettikler. Mesleğin ve sektörün en üst düzeyinde bulunmaları nedeniyle gıda alanındaki yeni ve dönem faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Dr. Can Demir ve D. Ali Koçak, TVHB’ye misafirperverliklerinden dolayı şükranlarını sundular.

   

 

Türk Veteriner Hekimleri Birliği, Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu ise yaptığı açıklamada: “Değerli dostlarımız;  Tarım ve Orman Bakanlığı Genel Müdürlerimizden Sayın D. Ali Koçak ile gıdanın duayeni Sayın Can Demir 7 Aralık 2018 Cuma günü Türk Veteriner Hekimleri Birliği’ni ziyaret ettiler. Nezaketleri  ve tasavvurları için kendilerine çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=130925

Yazan - Ara 8 2018. Kategori MANŞET, GÜNCEL. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir