Çiftçiler ve Veteriner Hekimler Bilgilendirildi


CB_st7QUkAAq7rQ

 

 

 

Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı tarafından, “Süt Sığırcılık İşletmelerinde Sürü Yönetimi Temel İlkeleri” konulu bir panel düzenlendi.

 

TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “7. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı” kapsamında Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı tarafından, bölgedeki çiftçi ve veteriner hekimlere yönelik “Süt Sığırcılık İşletmelerinde Sürü Yönetimi Temel İlkeleri” konulu bir panel düzenlendi.

 

 

Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Yalçın’ın başkanlık ettiği panele, Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Tahir Bayrıl, Yrd. Doç. Dr. Oktay Kaplan, Doç. Dr. Hasan İçen ve Doç. Dr. Servet Bademkıran panelist olarak katıldı.

 

Panele, 200’ün üzerinde çiftçi, veteriner hekim, konu ile ilgili sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretim üyeleri ve veteriner fakültesi öğrencileri katıldı.


Yazan - 22 Nisan 2015. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x