Claas Çiftci Buluşmaları 2016


IMG_8086

 

 

 

CLAAS ÇİFTÇİ BULUŞMALARI 2016

 

 

ENKA Pazarlama A.Ş., 2010 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü sürdürdüğü, dünyanın en büyük tarım makinaları imalatçılarından biri olan Alman CLAAS marka ürünlerinin tanıtımını“tarlada kullanım konspetiyle” gerçekleştirdi. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı etkinliğe ilgi yoğundu.

 

 

Trakya’nın üç farklı noktası olan Edirne, Tekirdağ, Çorlu’nun yanı sıra Ankara-Polatlı’da düzenlenen etkinliklerde çiftçilere CLAAS traktörlerini tarlada kullanma fırsatı sunuldu. Çiftçilerimiz yoğun ilgi gösterdikleri etkinlik sırasında CLASS’ın geniş ürün yelpazesi hakkında detaylı bilgi aldılar.

 

 

Etkinlik kapsamında CLAAS’ın yanı sıraTrelleborg doğru lastik seçiminin çiftçilerimizin yakıt tüketimlerini ne kadar çok etkilediğini gösterebilmek üzere lastik demoları yaparken Avusturya APV firması da Türkiye’ye getirdiği elektronik kontrollü ve tam otomatik serpme yapabilen tohum ve gübre serpme makinalarını tanıttı. Etkinlikte yer alan firmalardan İlgi Tarım, traktörlerle birlikte tarla işlemede kullanılan ekipmanlar ve BNP Paribas Leasing firması da tüm ürünlerin finansmanı için sundukları hizmetler konusunda çiftçilerimizi bilgilendirdiler.

 

 

Etkinlik kapsamında tarlada sürüş denemelerinin ve bilgilendirmelerin yanısıra çeşitli oyunlar, ikramlar ve sürpriz hediyelerle de  çiftçilerin keyifli vakit geçirmeleri sağlandı.


Yazan - 5 Ağustos 2016. Kategori MANŞET, TARIM, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x