Kanatlı Sektörü Erhan Uçtu’nun Cenazesinde Buluştu

Sosyal medyada paylaş.

SAM_1132

 

Adnan SERPEN 

 

İki gün önce bir kalp krizi neticesinde vefat eden Türk Tavukçuluk Sektörünün duayenlerinden Uzman Veteriner Hekim Erhan Uçtu ‘nun cenazesinde kanatlı sektörü bir araya geldi.
SAM_1136SAM_1139

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir hafta önce yapılan sağlık kontrolleri sırasında hiçbir sorunu çıkmayan Erhan Uçtu’nun vefatı doktorlarını ve dostlarını hayretler içinde bıraktı.

SAM_1125

SAM_1127

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzman veteriner Hekim Erhan Uçtu öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Doğançay mezarlığında defnedildi.

 

Bilimsel Tavukçuluk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Rüveyde Akbay Erhan Uçtu’nun vefatı ile ilgili ” Modern Türk Tavukçuluk Sektörünün duayen bir kişidi idi.Sektörümüze yaptığı hizmetler unutulamaz.Sayın Uçtu’ya Allahtan rahmet,aile ve sektörümüze başsağlığı dilerim” dedi.

 

 

Çiftlik Dergisi olarak merhuma Tanrıdan rahmet,aile ve dostları ile birlikte sektöre başsağlığı dileriz

 

 

 


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=41498

Yazan - May 28 2013. Kategori MANŞET, Vet.Hek Adnan SARPEN, YAZARLAR. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
En Yeniler Eskiler
Bildir
H.Yalçın KÖKSAL
Ziyaretçi
H.Yalçın KÖKSAL

Sınıf arkadaşım ,sevgili Erhan UÇTU ‘nun ani vefatı tüm sevenlerini,ailesini ve biz sınıf arkadaşlarını tarifsiz üzüntüye boğmuştur.
Acımız büyüktür.

| Designed by Mavikedi internet Hizmetleri |