“Komşuyuz, Sorumluyuz”


1470634174_Kom__uyuz__Sorumluyuz

 

 

 

KOMŞUFIRIN, TEMEL İHTİYAÇ DERNEĞİ (TİDER) İŞBİRLİĞİYLE ÜRÜNLERİNİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRACAK

 

 

 

Doruk Group Holding’in yeni nesil fırıncılık markası Komşufırın, mahalle fırıncılığının sıcaklığını ihtiyaç sahiplerine yaşatacak. Komşufırın’ın Temel İhtiyaç Derneği’yle (TİDER) yaptığı anlaşma kapsamında, şubelerde satın alınmayan ekmekler ihtiyaç sahipleriyle buluşacak. TİDER’in Maltepe Kaymakamlığı işbirliği ile işlettiği Destek Market aracılığı ile Maltepe ilçesindeki ihtiyaç sahipleri Komşufırın ekmeklerine ulaşabilecek.

 

 

 

Misafirlerinin hayatına lezzet katan Komşufırın, kendi ekonomik sürdürülebilirliklerini sağlayan bireylerin sayısını artırmak için kurulan TİDER ile birlikte ihtiyaç sahiplerini çok sevindirecek bir işbirliğine imza attı.

 

 

 

Satın alınmayan ekmekler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak

 

 

 

Komşufırın ile TİDER arasında yapılan anlaşma kapsamında İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki bazı Komşufırın şubelerinde satın alınmayan ekmekler, her akşam TİDER Destek Market’e ulaştırılacak. Maltepe Kaymakamlığı tarafından belirlenen ihtiyaç sahipleri, Destek Market’e giderek Komşufırın ekmeklerini temin edebilecekler.

1470634186_stanbul_Maltepe_Destek_Market

 

 

İhtiyaç sahipleri, para ödemedikleri Destek Market’te Kaymakamlığın kendileri için belirlediği tutar karşılığı kadar alışveriş yapabiliyorlar.

 

 

 

İkinci yardım merkezi 2017’de Avrupa Yakası’nda açılacak

 

 

 

Projeye ilk planda Anadolu Yakası’nın bazı semtlerindeki şubelerinde başlayan Komşufırın, yılsonuna kadar tüm Anadolu Yakası’nda bu uygulamayı gerçekleştirmeyi planlıyor.

 

 

 

TİDER’in Avrupa Yakası’nda 2017 yılı içerisinde açmayı planladığı yeni destek market ile birlikte bu uygulama, İstanbul’un diğer bölgelerinde de yaygınlaşmaya devam edecek.

 

 

 

Misafirlerinin hayatına lezzet ve sağlık katan Komşufırın, ihtiyaç sahiplerinin de hayatına değer katmak için bu tip çalışmalara imza atmayı önümüzdeki günlerde de sürdürecek.


Yazan - 8 Ağustos 2016. Kategori MANŞET, GIDA, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x