Küpeleme Sözleşmesi İmzalandı

Sosyal medyada paylaş.

 

 

Sığır Cinsi Hayvanlar İçin Küpeleme Sözleşmesi İmzalandı

 

 

İzmir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında 27.03.2017 tarihinde sığır cinsi hayvanlar için küpeleme sözleşmesi imzalandı. İzmir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal ile İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu üyeleri, il genelindeki büyükbaş hayvanların küpeleme işlemleri için bir araya geldi. Büyükbaş hayvanların küpeleme işlemleri için yapılan karşılıklı görüşme sonrası kurum temsilcileri, hazırlanan sözleşmeyi İl Müdürlüğünde imzaladı.

 

01.01.2017 – 31.12.2017 tarihlerini kapsayan sözleşmeye göre; İzmir İl genelinde hayvancılık işletmelerinde doğan sığır cinsi hayvanların küpelenmesi ve kayıt altına alınması çalışmalarının İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından yürütüleceği, denetimlerinin ise İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından yapılacağı hususunda karar alındı.


Sosyal medyada paylaş.

URL: http://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=112266

Yazan - Mar 30 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı