Türk Bayrağıı Galata Kulesi’ne yansıdı


Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimini protesto gösterileri kapsamında Galata Kulesi'ne Türk bayrağı yansıtıldı. ( Arif Hüdaverdi Yaman - Anadolu Ajansı )

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, FETÖ’nün darbe girişimine tepki amacıyla milli birliğimizin sembolü olan Türk Bayrağı’nı Galata Kulesi’ne yansıttı. Vatandaşlar, kırmızı beyaza bürünen kuleye büyük ilgi gösterdi.

 

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimi milyonları meydanlarda kenetlerken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi de demokrasi nöbetine devam eden vatandaşlara her türlü desteği vermeye devam ediyor.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İstanbul Enerji A.Ş., hain darbe girişimine tepki amacıyla milli birliğimizi sembolize eden Türk Bayrağı’nı tarihi Galata Kulesi’ne yansıttı.

 

Galata Kulesi’nin bu etkileyici görüntüsünü beğenen vatandaşlar ve turistler, yapılan aydınlatmayla kırmızı beyaza bürünen kulenin önünde hatıra fotoğrafı çektirmek için yarıştı.


Yazan - 27 Temmuz 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x