Üniversite Öğrencileri Sertifikalarını Aldı


DSCN1314

 

 

 

“Tarımsal Nüfus Gençleşiyor” proje kapsamında düzenlenen kursları başarı ile bitiren kursiyerlerin sertifika töreni Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinde gerçekleştirildi.

DSCN1301

 

“Tarımsal Nüfus Gençleşiyor” proje kapsamında düzenlenen Bolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Bolu İzzet Baysal Halk Eğitim Merkezi, A.S.O. Müdürlüğü ve İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğünün işbirliği ile “ Bitki zararları ile Mücadele”  ve “Tıbbı ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği”  kurslarını başarı ile bitiren Abant İzzet Baysal Üniversitesi  Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bitki Koruma Bölümü öğrencilerinin sertifika töreni Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinde gerçekleştirildi.

DSCN1293

 

Törene; İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Nuri ERİKLİ, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Nuray KARATEPE, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdür Vekili Eyüp Sait KARCIile Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç.Dr. Gülsüm YALDIZ ve öğrenci kursiyerler katıldılar.

 

 

Toplantıda yapılan konuşmaların ardından 10’u bayan toplam 29 kursiyere sertifikaları verildi.

 


Yazan - 17 Haziran 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x