Yabancı gazeteciler EXPO 2016’da


 

 

1470128119_yabanc___gazeteciler__1_

 

Azerbaycan ve Ukrayna’dan gelen gazeteciler, izlenimlerini paylaşmak üzere EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti.

 

 

 

Turizm şirketleri Summer Tour ve TUI’nin işbirliğiyle hazırlanan programa katılan 20 Ukraynalı ve Azerbaycanlı gazeteci, Aksu İlçesi’ndeki EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret etti. Ülkelerinin çeşitli televizyon, dergi, gazete ve blog yazarlarının da aralarında olduğu gazeteciler, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaretin ardından sergi alanına geldi. Alanı gezen medya mensupları ülke bahçeleri, bitki heykelleri ve alandaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

1470128118_yabanc___gazeteciler__2_

 

 

Alanın çeşitli bölgelerinde çekimler de gerçekleştiren gazeteciler, ülke bahçeleri, Turkcell EXPO Kulesi, Türkiye Tema Bahçeleri, Torku Çocuk Adası, Türk Hava Yolları Bilim ve Teknoloji Merkezi, Restoranlar Sokağı, Gübretaş Tarım Müzesi’ni ziyaret etti.

 

 

 

Ülkelerine döndükten sonra izlenimlerini farklı alanlarda paylaşacaklarını belirten gazeteciler, EXPO 2016 Antalya’dan çok etkilendiklerini ifade etti.


Yazan - 2 Ağustos 2016. Kategori MANŞET, EKONOMİ, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x