11. KHVHD Sürekli Eğitim Kongresi


14469562_1778445002398167_1726086187526399267_n

 

 

Sayın Meslektaşlarımız,

 

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği’nin 04 Kasım – 05 Kasım 2016 tarihleri arasında Grand Cevahir Hotel & Convention Center’de gerçekleştireceği 11. KHVHD Sürekli Eğitim Kongresine sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız. Kongre Komitemiz yönetiminin aylardır yoğun bir şekilde çalıştığı bu organizasyon için bu yıl yabancı ve yerli olmak üzere 20 ‘ye yakın birbirinden değerli konuşmacıyı sizler için seçtik ve kongremize davet ettik.

Mesleğimizdeki son bilimsel gelişmeleri ve güncel kliniğe dönük bilgi ve uygulamaları da içeren workshopların ve sunumlarında olacağı bir kongreyi sizler için hazırlıyoruz.KHVHD Sürekli Eğitim Kongreleri Veteriner Hekimlik mesleğindeki son gelişmelerin yakından takip edilmesi ve meslektaşlarımıza aktarımının sağlanması devamlılığını hedeflemektedir. Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği (WSAVA) ve Avrupa Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Dernekler Federasyonuna (FECAVA) üyeliği de bulunan derneğimizin yapmış olduğu kongrelerde yurtdışından meslektaşlarımızda ilgi göstermektedir.

Bu yıl 11. sini yaptığımız Kongremiz ülkemizin bu kadar uzun süreli ve istikrarlı bir şekilde yapılan, veteriner hekimler için düzenlenen tek kongresi olma özelliği taşımaktadır. Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu sene de sunumlar İngilizce-Türkçe, anında tercüme eşliğinde gerçekleşecektir. Meslektaşlarımızın katılımı ile daha da zenginleşecek olan kongre programımız, samimi bir eğlence ortamında gerçekleştireceğimiz ‘’Gala Gecesi’’ ile bilimsel, kültürel ve sosyal ziyafetini tamamlayacaktır.

 

 

Kongremizin bilimsel ve sosyal içeriği ile başarılı geçmesini hedefliyor, siz meslektaşlarımızın kongrenin 11. yılına katılımını bekliyoruz.

 

 

Saygılarımızla.

Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği

Kongre Komitesi Adına Kongre Başkanı

Veteriner Hekim Uğur Bazan


Yazan - 20 Ekim 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x