18.IFOAM Dünya Organik Kongresi


Girl-with-Carrots

 

 

Organik dünyanın gündemindeki sıcak konuları masaya yatıracak olan Dünya Organik Kongresi Ön Konferansları, kongenin hemen öncesinde 11-12 Ekim tarihlerinde yapılacak.10 Ekim’de ise Sivil Forum var.

 

Üç yılda bir dünyanın farklı ülkelerinde, IFOAM (Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu) tarafından düzenlenen Dünya Organik Kongresi, 13-15 Ekim 2014 tarihlerinde, Buğday Derneği ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleşecek.

 

Organik dünyanın gündemindeki sıcak konuları masaya yatıracak olan ön konferanslar ise Dünya Organik Kongresi’nin hemen öncesinde, 10-12 Ekim tarihlerinde yapılacak.

 

Dünya Organik Kongresi Daveti

 

Sizi 13-15 Ekim 2014tarihlerinde İstanbul, Türkiye’de düzenlenecek olan IFOAM Dünya Organik Kongresi 2014’e davet etmekten onur duyarım.

 

IFOAM Dünya Organik Kongresi üç yılda bir düzenleniyor ve organik sektörünün en büyük ve en önemli toplantısı olma özelliğini taşıyor. 2014 yılında düzenlenecek olan konferans, Ana Bölüm, Bilimsel Bölüm ve Uygulayıcı Bölümü olmak üzere üç ayrı bölümden oluşacak, ayrıca bir dizi atölye çalışması da düzenlenecek.

 

Her bölüm, pek çok farklı açıdan organik sektörünü inceleyecek ve atölye çalışmaları organik dünyadaki çeşitli girişimlerin katkılarını vurgulayacak.

 

Dünya Organik Kongresi, dünyanın en kapsamlı ve en geniş katılımlı organik konferansı olmakla kalmıyor. 2014’te yapılacak kongre, sektörümüzü ilgilendiren pek çok konu hakkında bilgi edinmek ve bu konuları tartışmak için çok önemli bir fırsat yaratıyor. En önemlisi, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarımız ve meslektaşlarımızla bir araya gelmek ve bağlantı kurmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

DİĞER HABERLER
Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği Genel Kurulu

 

İstanbul, binlerce yıldır Doğu ve Batı arasında bir kavşak durumunda. Bu, kongrenin teması olan “Organik Köprüler Kurmak”ı daha da anlamlı kılıyor.

 

IFOAM adına, hepinizi Ekim 2014’te İstanbul’daki Dünya Organik Kongresi’ne bekliyorum.

 

Andre Leu
Başkan, IFOAM

 


9 Ekim 2014. 17:30
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x