2018 yılı Asgari Ücret Tarife Belirleme Toplantıları Gerçekleştirildi


,

 

 

 

2018 yılında Veteriner Klinikleri ve Hayvan Hastanelerinde uygulanacak “Asgari Ücret Tarifesinin” belirlenmesi için 22 Kasım ve 24 Kasım 2017 tarihlerinde Pet ve Çiftlik Hayvanları Klinisyeni meslektaşlarımızla İzmir Veteriner Hekimleri Odamızda iki ayrı toplantı düzenledik.

 

Toplantılar sonucunda meslektaşlarımızın görüş, eleştiri ve önerileri doğrultusunda 2018 yılı Asgari Ücret Tarifeleri belirlenmiş oldu.

 

Sonrasında yapılan çalışmalar ve TVHB Merkez Konseyi tarafından onaylanma aşamasının ardından her zaman olduğu “Asgari Ücret Tarife Kitapçıkları” meslektaşlarımıza iletilecektir.

 

Toplantılarda genç meslektaşlarımızın ve deneyimli klinisyenlerimizin bir araya gelmesi ile yararlı paylaşımlarda bulunuldu. Her yıl daha bilinçli meslek ve ücret politikaları ile çalışmalarını yürütmeyi hedeflediklerine inandığımız meslektaşlarımıza, emeklerinin karşılığını hak ederek aldıkları güzel bir yıl diliyoruz.,

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu


Yazan - 2 Aralık 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x