250 gramı 60 kuruşa satılan en ucuz ramazan pidesi…


unnamed (2)

 

 

 

Halim UTLU

 

Türkiye’de ilk olan dikdörtgen şekilli “Halk Pide,el değmeden üretilen,hijyenik ve ambalajlı bir ürün.

 

 

Halk Ekmek Fabrika personeli, Halk Ekmek iftarında buluştu…

 

 

unnamed (1)

 

 

10 yılı aşkın süredir geleneksel olarak düzenlenen Halk Ekmek Fabrikası personel iftarı, bu yıl da fabrika bahçesinde düzenlendi ve fabrika personelini aynı sofrada buluşturdu.

 

İftar sonrası çalışanlara seslenen Fabrika Genel Müdürü Ali İlkbahar,artık bir marka haline gelen ve Ankaralıların daha sağlıklı ve hijyen şekilde ekmek tüketebilmesi için çalışan fedakar personeline teşekkür etti.

 

Açılan oruçların ardından konuşan İlkbahar, Halk Ekmek Fabrikası’nın, ekmek konusunda öncü konuma geldiğini, yurtdışı gezilerinde dahi övgülerle karşılaştığını,başarının mimarlarının çalışanlar olduğu söyledi.

 

unnamed

 

Halk Pide, el değmeden üretilen ambalajlı bir ürün

 

Türkiye’de ilk olan dikdörtgen şekilli Halk Pideyi üretiklerini, bu sayede firenin minimuma indiğini ve maliyetin düştüğünü açıklayan Ali İlkbahar,şöyle konuştu; “El değmeden üreterek, ambalajlı sattığımız pidemizin üzerindeki şekiller de, normal fırınlardaki tırnaklarla değil, fabrikamızdaki makineler tarafından gerçekleştiriliyor. Yani pideye ilk elini değen, satın alan vatandaşımız oluyor.Dolayısı ile oldukça hijyenik.”

 

 

 


Yazan - 3 Temmuz 2015. Kategori MANŞET, GIDA, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x