Türktraktör Akademi, 3. Kez Bayi ve Çalışanlarına Kapılarını Açtı


040 (1)

TÜRKTRAKTÖR AKADEMİ, KAPILARINI 3’ÜNCÜ KEZ

 BAYİ VE FABRİKA ÇALIŞANLARINA AÇTI

 

İlk olarak 2013 yılında faaliyete geçen TürkTraktör Akademi, TürkTraktör’ün bayi ve satış sonrası ağı çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak sektördeki donanımlı personel sayısını arttırmayı ve yüksek hizmet standardının bütün aşamalarda benimsenmesini hedefliyor. Türkiye tarım sektörünün öncü markası TürkTraktör, sektörün ilk ve tek bayi eğitim kampını 3’üncü kez bayilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Antalya Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne ait 100 hektarlık arazide gerçekleştirilen Türk Traktör Akademi Bayi Kampı Eğitim Programı, geniş traktör ve ekipman ürün yelpazesi ile katılımcılardan tam not aldı.

 

Traktör ve Ekipman pazarında liderliğini korumayı ve daha doğru bir satış ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermeyi hedefleyen Türk Traktör, Bayi Kampı eğitim programı ile bayi satış personellerine ürünlerini tarla koşullarında ve değişik ekipmanlarla kullanma fırsatı sundu. 100 hektarlık arazide gerçekleştirilen eğitimlerde, bayi ve bayi çalışanları konumlandırılmış 4 farklı eğitim istasyonunda bahçe traktörlerinden yerli traktör serilerine, ithal traktörlerden biçerdövere ve diğer zirai ekipmanlarına kadar tüm ürün gamı hakkında bilgilendirildi. Türk Traktör Akademi Bayi Kampı eğitiminde, var olan modellerle tarla koşullarında tanışma fırsatı bulan bayi ve bayi çalışanları, yeni modellerin özellikleri ve kullanımı hakkında bilgilendirildi.

DİĞER HABERLER
Ömer Fethi Gürer: Yem fiyatları hayvancılığı zorluyor

 

TürkTraktör Akademi’yi ve bu yıl gerçekleştirilen kampı değerlendiren TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Sejourné; “TürkTraktör olarak en gurur duyduğumuz özelliklerimizden biri, faaliyet gösterdiğimiz 60 yıllık sürenin sonunda Türkiye tarım sektörünü çok iyi biliyor olmamız. Bu bilgi birikimi ve deneyimle; çiftçilere yalnızca en ileri teknolojiyi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kalite kavramını bütün aşamalara yansıtıyoruz. Bayi ve satış sonrası ağımızda, her aşamada profesyonelliğin benimsenmesi ve yüksek standardın sürekliliğinin sağlanması adına, TürkTraktör Akademi oluşumumuz sektör için büyük önem taşıyor. 2013 yılında faaliyete geçirdiğimiz TürkTraktör Akademi sektörde ilk ve tek olma özelliğini koruyor” dedi.

 

TürkTraktör Akademi’nin işlevine değinen Sejourné, sözlerini “Konusunda uzman ve donanımlı, iyi yetişmiş bir ekibin önemine her zaman öncelik veren TürkTraktör olarak TürkTraktör Akademi ile, bayi ve satış sonrası ağımızda görevli arkadaşlarımızı konularında daha donanımlı kılmanın yanı sıra, profesyonel ve kişisel gelişmelerine katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. 20 gün süren bu yılki eğitimlere bayilerimizden 248 personel katıldı. Bu rakam geçen sene 172 idi. Böylece  3 yılda 720 bayi çalışanına eğitim vermiş olduk” dedi.

 

Sahada görevli tüm personelin müşteri beklentilerinin de ötesinde satış ve satış sonrası hizmeti vermeyi hedefleyen TürkTraktör Akademi, eğitim hayatına Bayi Kampı’nın yanı sıra Satış, İş Süreçleri Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi gibi 4 ana başlık altında verilen eğitimlerle devam ediyor.

DİĞER HABERLER
Ekmekte gramaj düzenlemesi yapıldı

 


26 Ağustos 2014. 18:17
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x