8.Uluslar arası Belediye ve Çevre Fuarı 2014


 

unnamed (1)

 

 

    Halim UTLU

 

İş makinaları, çeşitli dizaynlarda belediyelerin faaliyetlerinde kullanılmaya uygun binek araçları,  prefabrik konutlar, kent mobilyaları, park oturma grupları, jimnastik aletleri, çocuk oyun grupları, led aydınlatma sistemleri ve çevre düzenlemesinde kullanılabilecek çok sayıda malzemenin sergilendiği  “8. Uluslar arası Belediye ve Çevre Fuarı”,

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle açıldı.

 

“8. Uluslar arası Belediye ve Çevre Fuarı”nın açılışını yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,”Nasip olursa fuar alanının yapımına önümüzdeki aylarda başlamış olacağız. İnşallah önümüzdeki sene fuarlarımızı yeni alanımızda yapmaya başlarız” dedi.

unnamed

Fuarın yapımına 2015’de başlanıyor

 

Fuarları çok faydalı gördüğüne inanan Gökçek “Pek çok belediye başkanı fuar gezer ama, herhalde dünyada en çok fuar gezen belediye başkanı benim. Fuarlar insanın ufkunu açar. Şu anda Ankara’nın güzelliği bir çok tarafta konuşuluyor. Ankara çok sayıda kent için örnek hale gelmişse, bunun en büyük nedeni bu fuarlardan yaralanarak yapmış olduğumuz icraatlar.

Bu fuardan da mutlaka yararlanacağımızı, yeni yeni ürünlerle tanışacağımızı ve tanıştığımız bu ürünleri Ankara’ya kazandırmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğimizi ümit ediyorum. Her seferinde bu tip fuarları gezdik, hoşumuza gidenleri seçtik, yasal prosedürü yerine getirerek alacaklarımızı aldık ve onları da Ankara’ya kazandırdık.”şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER
Yıllık enflasyon çift hane oldu

 

Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, ATO Başkanı Salih Bezci ile çok sayıda bürokratın katıldığı ve  İNFO Fuarcılık şirketinin düzenlediği fuarda,çeşitli dizaynlarda belediyelerin faaliyetlerinde kullanılmaya uygun binek araçları,  prefabrik konutlar,çevre düzenlemesinde kullanılabilecek çok sayıda malzeme,iş makinaları,park oturma grupları v.s. sergileniyor.


28 Eylül 2014. 09:55
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x