8. VIV Türkiye 2017 Tavukçuluk Fuarı


unnamed

 

 

 

 

8.VIV TÜRKİYE 2017 TAVUKÇULUK VE TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI

 

 

İki yılda bir düzenlenen,  HKF Fuarcılık A.Ş.’nin, VNU Exhibitions lisansı ile gerçekleştirdiği en önemli organizasyonlarından biri olan Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı VIV Türkiye’ nin bu yıl 8’ incisi düzenleniyor. 06-08Temmuz 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. salonlarında gerçekleştirilecek VIV Türkiye’ de,  dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’nin pek çok ilinden gelecek kanatlı endüstrisinde söz sahibi iş insanlarını ağırlayacak.  Fuar,  bu yıl tüm yatırımcıları,  büyümeye ve birlikte kazanmanın ortak noktasında yer almaya davet ediyor.

 

 

8.VIV Türkiye Fuarı bu yıl, kanatlı sektörünü hareketlendirerek küresel iş ağları kurmak,  küresel pazarlarda söz sahibi olmak,  KOBİ’leri güçlendirmek ve etkin büyümeyi hızlandırmak üzere iş dünyasını buluşturarak ve B2B görüşmelere olanak tanıyarak yepyeni iş fırsatları ve ticaret olanakları sunuyor. Ayrıca Fuar ile eş zamanlı olarak düzenlenen seminerler ile en yeni teknolojilerin ve sektöre ait birçok yeniliğin ilk ağızdan pazara duyurulmasına katkıda bulunuyor.

 

 

 unnamed-2

 

 

760 firmanın katılacağı VIV Türkiye Fuarı’nakanatlı sektörüne ait25.000 den fazla profesyonel ziyaretçi bekleniyor.

 

 

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından da desteklenen VIV Türkiye, bu yıl da kanatlı sektörüne ait yeni ürün ve son teknolojilerini sergileyecek Belçika,  Çin,  Danimarka,  Fransa,  Almanya,  Yunanistan,  Macaristan,  Hindistan,  İran,  İsrail,  İtalya,  Güney Kore,  Meksika,  Polonya,  Slovenya,  Güney Afrika,  Hollanda,  Ukrayna,  Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye menşeili760’dan fazla firmanın katılımıyla,  Doğu Avrupa,  Kuzey Afrika,  Orta Doğu ve Türkiye’den gelecek 27.000 üzerindeki potansiyel kanatlı sektör alıcısını17.000 m2 fuar alanı üzerinde buluşturacak.

 

 

 

Kanatlı Sektörünün Lider Firmaları VIV Türkiye’nin Sponsoru Oldu

 

 

Fuarda bu yıl sektörün lider firmalarından  ProvimiCargill” Diamond Sponsor, “Birsen Kimya” Platinum Sponsor “Buhler”,  “Yemvit” Gold Sponsorlar,  “Alfan”,  “Cimuka”,  “Biokey”,  “Feedtech”,  “Meko” Silver Sponsorlar,   Lumis Bronz Sponsor, AnparioNon-ExSponsor  olarak   yer alıyor.

 

 

 

Fuarda Sergilenecek Ürünler

 

 

Besleme ve Sulama Sistemleri , Yem,  Yem Hammaddeleri ve katkı Ürünleri , Yem Makinaları , Hayvan Sağlığı,  Hijyen,  Temizlik ve Sanitasyon Sistemleri , Çiftlik ve Ticari Araçları , Kesim ve İşleme Makinaları , Tavukçuluk ve Beyaz Et Üretimi Endüstrisi ve Tüm Teknik Gereçler , Yumurta Toplama Sistemleri , Veteriner Gereçleri , İlaçlar , Aşılar , Geliştirici ve Biyolojik Ürünler , Paketleme ve Lojistik Sistemleri , Çiftlik Kurma ve Anahtar Teslimi Proje Sistemleri , Dernekler,  Odalar ve Kooperatifler , Genetik ve Kayıt Cihazları , İklimlendirme Sistemleri , Yalıtım Sistemleri , Kimyasal Maddeler , Tartım Sistemleri , Et ve Yumurta Üreticileri , Dağıtım ve Pazarlama , Danışmanlık ve Bilgi Transferleri

 

 


Yazan - 14 Aralık 2016. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x