Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı


15356619_382351595442051_8658130288464429055_n

 

  1. Uluslararası Agroexpo Tarım ve Hayvancılık Fuarı istişare toplantısı 26-27 Kasım tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirildi. TAGYAD Başkanı İsmail UĞURAL’ın yürütücülüğünde gerçekleştirilen toplantıda Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Fatih TAN fuara ilişkin yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet GÜLDAL ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ertuğrul TUGAY’ın da katılım sağladığı toplantıda Tarım ve Hayvancılık Sektörünün tüm aktörleri bir araya geldi.

 

 

26-27 Kasım tarihlerinde Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi Genel Kurul ve Seçimi olması nedeni ile katılım sağlanamamasından dolayı, İzmir Veteriner Hekimler Odası olarak sektör aktörleri arasında mesleğimizi temsil ettik. Orion Fuarcılık ile birebir yapılan görüşmede de bu yıl çok daha yoğun katılım beklenen fuar organizasyonuna TVHB Merkez Konseyi çatısı altında Veteriner Hekimlerin de etkin katılım sağlaması hususunda görüş birliğine varıldı.

 

 

Toplantıda bu yıl Agroexpo Fuarı için bir tema belirlenmesi gerektiğine ve temanın “Genç Çiftçiler” olmasına karar verildi. Toplantı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim YAŞAR’ın deneyimlerini ve önerilerini aktardığı konuşması ile sonlandı.

 

 

Orion Fuarcılık yetkililerine konukseverlikleri, tarım ve hayvancılık sektörüne katkıları ve başarılı Agroexpo organizasyonları için teşekkür ediyoruz.

 

 

İzmir Veteriner Hekimler Odası

Yönetim Kurulu


Yazan - 4 Aralık 2016. Kategori MANŞET, TARIM, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x