Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Veteriner Fakültesi Dekanlığına Atama


 

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Veteriner Fakültesi Dekanlığına Prof. Dr. Mustafa Cemal Darılmaz atandı…
Fakültede düzenlenen devir-teslim töreninde görevi Prof. Dr. Hüdai İpek’ten devralan Prof. Darılmaz, Aksaray’ın üst düzeyde bir hayvancılık potansiyeli olduğunu, buna en etkin şekilde katkı sunmaya çalışacaklarını belirtti. Gerek akademik düzeyde, gerekse halka temas ve topluma katkı anlamında üzerlerine düşeni en iyi şekilde yerine getirme amacında olduklarını kaydeden Prof. Darılmaz, “Sayın Hocamıza Dekanlığı süresince yaptığı çalışmalar münasebetiyle teşekkür ediyoruz. Güzel her iş devam edecek. Kendisinin de tecrübe ve deneyimlerinden istifade etmek arzusundayız” dedi. Prof. Dr. Hüdai İpek de, yeni görevinde Darılmaz’a başarılar diledi; Üniversite ve Fakültenin gelişimi ve bugün bulunduğu yerden daha yukarılara taşınması için ellerinden gelen her katkıyı vermeyi sürdüreceklerini ifade etti. Belge ve çiçek takdiminin ardından Prof. Darılmaz görevine başladı.

Törene katılan Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz ve Prof. Dr. Ayhan Özçifçi de Prof. İpek’e çalışmaları münasebetiyle teşekkür ederken, Prof. Darılmaz’a da tebrik ve başarı dileklerinde bulundular.

http://www.sultanhani.gen.tr/aksaray-veteriner-fakultesi…/…/


Yazan - 30 Mart 2018. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x