Aşçılar huzurevinde huzur buldular


huzurevi yemek

 

“Huzurevinde Huzur Buluyoruz” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 ödüllü aşçı, leziz yemeklerle Selçuk Huzurevi sakinlerini sevindirdi.

 

 

“Huzur Evinde Huzur Buluyoruz” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Selçuk Belediyesi Huzurevi’ne konuk olan 4 ödüllü aşçıyı ağırlayan huzurevi sakinleri aşçıların pişirdiği bir birinden leziz yemeklerle de huzurevi bahçesinde güzel bir ziyafet sofrası kurdu.

 

 

Aqua Fantasy’de görevli Aşçı Serkan Kavuk, Ekrem Karagöl, Hasan Kurt ve Ramazan Özcan aralarında başlatmış oldukları “Huzur Evinde Huzur Buluyoruz” projesi kapsamında Selçuk Belediyesi Huzurevi’nin konuğu oldular. Pişirdikleri bir birinden güzel yemeklerle lezzetlerini huzurevi sakinleri ile paylaşan aşçılar mesleklerinin sadece mutfağa girip yemek yapmak olmadığını, yemek yapma eylemine böyle anlamlar yükleyerek mutluluk ve moral dağıtmaya çalıştıklarını söyledi.

 

 

Pişirdikleri bir birinden güzel yemekleri huzurevi sakinleri ile müzik eşliğinde yiyen aşçılar bunun dışında yürüttükleri “Hayat Engel Tanımaz” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında da 17 eylül tarihinde Selçuk Goncagül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde güzel yemekler pişireceklerini söylediler.


Yazan - 14 Eylül 2013. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, MAGAZİN. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x