Aytaç’ın Yeni Genel Müdürü Erdal Büyükbaş


Türkiye gıda sektörünün en büyük üreticilerinden olan Aytaç’ın Pazarlama firması Genel Müdürlüğü görevine Erdal Bölükbaş getirildi.

15 yıl önce Aytaç’ta çalışmaya başlayan Erdal Bölükbaş, üretimden satışa çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra Genel Müdürlük görevine yükseldi. Alınan bu kararla ile birlikte Erdal Bölükbaş, portföyünde  10 ana kategori ve 600 farklı çeşit ürün olan Aytaç Gıda Pazarlama A.Ş.’ni yönetecek.

Aytaç Entegre Et Tesisi ve Markası ilk olarak et ürünleri ve hayvancılık sektöründe  faaliyet göstermek üzere  1993 yılında kurulmuş, 1996 yılında Yimpaş Grubu’na geçmişti.

Bugün bin 450 çalışanı, geçen yıl gerçekleştirdiği 650 milyon TL’lik cirosu, et,şarküteri ,piliç, süt,su, meyve suyu ve bisküvi başta olmak üzere tüm ürün gruplarıyla  yaklaşık 30 ayrı ülkeye ihraç yapan bir marka olan Aytaç, bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Erdal Bölükbaş yaptığı açıklamada amaçlarının tüm satış kanallarında büyümek ve tüketiciyi sağlıklı ,güvenli ,helal ve kalite  belgeli  Aytaç ürünleri ile daha fazla buluşturmak olduğunu söyledi.

 


DİĞER HABERLER
Et Krizi Bu İthalatla Bitmez ve Bitmeyecek
28 Şubat 2012. 11:23
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x