Balçova Belediyesi Vet. İşl. Müd. yeni yerinde


15181449_380373835639827_4501263532827145595_n

 

Oda Yönetim Kurulu olarak Balçova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü meslektaşımız Erdoğan OKUTAN’ ı yeni yerinde ziyaret ettik.Belediyenin Geçici Hayvan Bakımevinin yanında yeniden yapılandırılan Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Hayvan Bakımevinde incelemelerde bulunduk.

 

Veteriner İşleri Müdürlüğünde; Yönetim ve Halkla İlişkiler Bürosundan Operasyon Salonuna kadar tüm gerekli bölümlerin oluşturulduğu, yeni doğan yavrular için küvez bile bulundurulduğunu gördük. Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında kısırlaştırılıp, aşılanıp, işaretlendikten sonra alındığı ortama bırakılan hayvanlar için hizmet veren Geçici Hayvan Bakımevinin kapasitesinin şu an Balçova için yeterli olduğunu belirten OKUTAN, personel talebi de karşılandığında tam kapasite çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

 

Balçova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü ve Odamız Yerel Yönetimler Komisyonu Başkanı Erdoğan OKUTAN ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimler Odası

Yönetim Kurulu


Yazan - 1 Aralık 2016. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x