Balıkesir Ekonomi Ödülleri töreni


 

hqdefault

 

Balıkesir Ekonomi Ödülleri töreni 15 Mart 2015 Pazar günü Balıkesir Balkonuk Center’de gerçekleştirildi.

 

Tören saat 10.30’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu kahvaltıyla başladı. Ardından yapılan törenle, Balıkesir bölgesinde ekonomiye değer katan, en başarılı ihracatçı firmalar ödüllendirildi.

 

 

HasTavuk, 1972 yılında kurulmuş ve sektörün civciv ihtiyacını karşılayan bir firma olarak faaliyetine ilave 1,5 yıl önce başladığı gıda sektöründe yakaladığı başarıyla Balıkesir bölgesinin en başarılı ihracatçılarından biri oldu.

 

Balıkesir ekonomi ödülleri 15.3 (1) (1)

 

Hastavuk Yönetim Kurulu Üyesi Müjdat Sezer ve Genel Müdür Şahin Aydemir’in katıldığı törende ihracat ödülünü Müjdat Sezer teslim aldı.

 

 

Tören sonunda yaptığı konuşmayla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, törene damgasını vurdu.

 

 

HEDEFTEN AYRILMAYACAĞIZ

 

 

“Çoğu gitti, azı kaldı. 2023’ten sonraki Türkiye tıpkı 2002’den sonraki Türkiye gibi bambaşka bir Türkiye olacak. Türkiye’nin bu vizyonundan içeride ve dışarıda rahatsız olanlar var. Biz hedeften ayrılmayacağız, büyük resme bakacağız.

 

Anadolu’da güzel bir söz var “Oturarak Hızır beklenmez.” Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışacağız. Yunus’un deyimiyle“Dirildik pınar olduk, irkildik ırmak olduk, artık denize dolduk, taştık elhamdulillah..”

 

Var gibi gösterilen kürt sorunu ve kişisel hataların dernek-birlik-parti kapatmaya gitmemesi, ülkenin anonim şirket gibi yönetilmesi, Erdoğan’ın gündemindeki diğer konu başlıkları oldu.

 

Erdoğan, Balıkesir ekonomisine katkı sağlayan ve programda ödül almaya hak kazanan işadamları ve kuruluşların temsilcilerine ödül takdiminin ardından, teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

 

 


Yazan - 23 Mart 2015. Kategori MANŞET, EKONOMİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x