Bayer ‘Startup Day 2017’ ile Girişimcileri Bir Araya Getirdi


 


İstanbul, Eylül 19, 2017
– Bayer bu yıl ilk kez “Startup Day 2017” etkinliğini merkez ofisinde gerçekleştirdi. Sağlık, tarım ve hayvancılık alanlarındaki çalışmalarıyla fark yaratan 9 startup’a kapılarını açan Bayer, bu sayede şirket içerisindeki inovasyon kültürünü yenilikçi fikirlerle daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

 

Startup Day sayesinde girişimcilere iş dünyası ile karşılıklı bilgi ve tecrübe alışverişi yapabilecekleri bir ortam yaratılmış oldu. Bu yıl ilk kez düzenlenen Startup Day etkinliği ile ilgili Bayer Türk CEO’su Hubert Braun: “Startup DayBayer’in Türkiye’de yenilikçilik ve bilimin gelişimine verdiği desteğin bir göstergesi.Girişimcilik ekosisteminin gelişimine destek olmak üzere etkinliği önümüzdeki yıllarda da gerçekleştireceğiz” diye belirtti.

 

Bayer’in, inovasyon kavramını daha da güçlendirmek amacıyla hayata geçirdiği “Youniverse” inovasyon platformunda canlı olarak yayınlanan etkinlik ile girişimciler farklı ülkelerdeki Bayer çalışanlarına da fikirlerini tanıtma fırsatını yakaladıl.

 

 

###

 

 

 

Bayer: Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim

Bayer, temel olarak sağlık ve tarımla ilgili Yaşam Bilimi alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. İnsanlığa faydalı olabilmek ve yaşam kalitesini arttırabilmek amacıyla ürün ve hizmetler geliştiren Bayer; aynı zamanda inovasyon, büyüme ve yüksek kazanma gücü ile değer yaratmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan Bayer, kurumsal vatandaş olarak sahip olduğu sosyal ve ahlaki sorumlulukların bilincindedir. 2016 yılı itibarıyla 115.200 çalışana ve 46,8 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,6 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 4,7 milyar Avro düzeyindedir. Bu verilere, 6 Ekim 2015 tarihi itibarıyla Covestro adıyla borsada bağımsız bir şirket olarak yapılandırılan ileri teknoloji polimerleri biriminin rakamları da dâhildir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 


Yazan - 19 Eylül 2017. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x