Beypiliç’ten afet bölgesine yardımlar sürüyor


Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan ve bir dünya markası haline gelen Beypiliç, depremin ilk gününden bu yana deprem bölgesinde adeta seferberlik ilan etti. Firma tüm imkanları ile afetzedelere maddi ve manevi desteğini aralıksız sürdürüyor.

Beypiliç, internet sitesinden yaptığı açıklama ile de afetzedelere her türlü yardımın hızla ulaştırıldığını belirtmişti.

Depremin meydana geldiği tüm illerde erkek mont, bayan mont, çocuk mont, polar, yelek, tekli hijyenik Mendil, tekerlekli sandalye, bisküvi, kraker, bebek bezi, kadın pedi, yer battaniyesi, su 1.5 lt, su 5lt, su 0,5 lt dağıtan Beypiliç bu yardımları aralıksız devam ettirme kararı aldı. Yine Beypiliç tarafından TAB Gıda ve Burger King işbirliği ile her gün deprem bölgelerinde tam 750 bin sandviç depremzedelere ikram ediliyor.

“Afetzedelerimizi yalnız bırakmayacağız”

Konuyla ilgili konuşan Beypiliç Reklam ve Bilişim Müdürü Özgen Koca, “Ülkemizi derinden sarsan bu felaket bizleri son derece üzmüştür. Depremin meydana geldiği ilk andan itibaren Beypiliç olarak hemen afet bölgesinde vatandaşlarımız için çalışmalara başladık. Giyimden tutun da gıdaya kadar üzerimize düşen ne varsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Asla oradaki afetzedelerimizi yalnız bırakmayacağız ” dedi. 

DİĞER HABERLER
Bolu'da Soya Başarısını Sürdürüyor

Kaynak: Özgürbolu


15 Şubat 2023. 12:30
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x