Bolca hindi gözünü Afrika’ya dikti…!


Libya’nın en büyük ve prestijli 40. Tripoli Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı 02-06 Nisan tarihleri arasında Trablus’ta yapıldı.

Bu konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bolca Hindi Reklam&Halkla İlişkiler Md.Murat Kalafat  “Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, 20 Türk firmasının katılmış olduğu bu fuara gerekli ikili görüşmeleri yapmak üzere katılmıştır. Resmi açılış Libya başbakanı Abdurrahim El Keib ve T.C. Trablus Büyükelçisi Ali Kemal Aydın tarafından yapılmış ve bütün tük firmalarının stant ziyareti sağlanmıştır.

Türkiye ulusal katılım organizasyonu ve Orta Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından desteklenerek düzenlenen Trablus Fuarında resmi açılışından sonra fuar ziyaretçi akınına uğramıştır ve standımız diğer tüm platformlarda olduğu gibi yoğun ilgi görmüştür.

Bizim zaten Afrika’ya ihracatımız mevcuttur ve Libya’nın Afrika’ya açılmak için önemli bir kapı konumunda bulunduğunu da biliyoruz. Bu durumu Bolca Hindi olarak lehimize çevirerek Libya’daki iş hacmimizi genişletmek istiyoruz. Bunun için gerekli çalışmaların içersinde bu fuara katılmayı uygun bulduk ve istediğimiz sonucu da aldık.”


10 Nisan 2012. 13:01
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x