Ege İhracatçı Birlikleri’nde Yeni Atamalar


Yeni görev değişiklikleri pasta keserek kutlandı

Yeni görev değişiklikleri pasta keserek kutlandı

Ege İhracatçı Birlikleri’nde son dönemde emekliye ayrılan 9 çalışanın yerlerine yeni atamalar yapıldı. Ege İhracatçı Birlikleri Şube Müdürü Çiğdem Önsal, Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreter Yardımcılığı’na atanırken, Adnan Akyol, Dr. Ayşe Bakkurt ve Kemal Coşkun Şube Müdürü, Esra Sayın, İsmail Saydan ve Ümran Güzel ise Şef olarak atandı.

 

Yeni atamalar nedeniyle düzenlenen törende konuşan Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, ihracatçılara daha iyi hizmet vermek için kadrolarını güçlendirdiklerini, Ege İhracatçı Birlikleri bünyesinde çalışan personel arasından yeni terfilerin ve doğru personeli, doğru yerde istihdam etme çalışmalarının süreceğini kaydetti. Ünlütürk, törende emekliye ayrılma kararı alan Ege İhracatçı Birlikleri Devlet Yardımları Şube Müdürü Mustafa San’a da teşekkür plaketi verdi.

 

Ege İhracatçı Birlikleri’nde 28 yıl görev yaptığını belirten Mustafa San, “Benim hayatımın yarısından fazlası Ege İhracatçı Birlikleri’nde ihracatçılara hizmet etmek için geçti, tüm ihracatçılarımızın haklarını helal etmelerini diliyorum” diye konuştu.


DİĞER HABERLER
Yemeğe çorbasız başlayamayanlardan mısınız?
15 Temmuz 2014. 13:16
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x