Fikret Orman babasını kaybetti


fikret-orman-in-aci-gunu-3691689

 

Fikret Orman’a gece yarısı acı haber!

 

 

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın babası, siyah beyazlı kulübün eski yöneticisi Abdulkadir Orman yaşadığı rahatsızlık nedeniyle dün Acıbadem Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.

 

 

Üç gündür babasının başından bekleyen eşi Nuran, oğlu Başkan Fikret Orman kardeşleri Ümit ve Kısmet Orman ile yeğenleri Suat Orman, Hakan Özkese ile aile bireyleri babaları Aldulkadir Orman’ın ölümü nedeniyle büyük üzüntü yaşadılar.

 

 

Abdulkadir Orman’ın cenazesi yarın öğle namazında Fatih camiinden kaldırılacak.

 

 

Oğluma sahip çıkın

İsmail ER

Abdulkadir Orman, hasta yatağından Beşiktaş camiasına seslendi:
21812206BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman’ın babası Abdulkadir Orman, Acıbadem Hastanesi’nde Hürriyet’e konuştu. Abdulkadir Orman’ı, eşi Nuran Hanım ve çocukları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Geçmişte Beşiktaş’ta yöneticilik de yapan baba Orman, Beşiktaş camiasına seslendi: “Oğlum, kulübü daha güzel günlere taşıyacaktır. Fikret’in yaptıklarına herkes destek olsun.”
‘BEŞİKTAŞ’A LAYIK BİR EVLADIM VAR’
FİKRET Orman’ın babası, açıklamalarını şöyle bitirdi: “Oğlumla gurur duyuyorum. Fikret benim kulübün menfaatleri doğrultusunda çalışan bir yapıya sahip. Şunu herkes iyi bilsin. Güçlü ve her şartta ayakta durabilen, haksızlığa karşı gelen bir evlat yetiştirdim. Fikret, zor dönemde takımın başında olmasına rağmen herkesin merakla beklediği yeni stat projesini gerçekleştirdi. Bu olay sadece Beşiktaş için değil, Türk sporu ve futbolu için önemli. Beşiktaşlıların yüzünü sıkıntılı dönemde güldürmeye çalışan oğluma herkes sahip çıksın.”
Başkan Orman’dan bayram kutlaması
BAŞKAN Fikret Orman, Beşiktaş’ın internet sitesinden yayımladığı mesajında, “İnsanlar arasındaki sevgi ve saygının daha da güçlendiği bayramlar, aynı zamanda milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı insanları birleştiren özel günlerdir. Sevdiklerinizle bir arada; sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle birlikte tüm camiamızın, taraftarlarımızın ve halkımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum” diye yazdı.


16 Ekim 2013. 11:13
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x