Hastavuk 44 Yaşında


jxrg1gyem5xptcj

 

 

”44.yılı”nı kutlayan sektörün  önde gelen firmalarından HasTavuk, yeni yaşını kutluyor.

 

Bu anlamlı günde yönetim kurulu üyeleri, yönetici ve personelleriyle bir araya gelen topluluk doğum günü için hazırlanan pastayı birlikte kestiler.

tarama0008

Şirket Kurucu Ortağı İsmail Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer’in konuşmalarında çalışanlarına ortak mesajı “HasTavuk’un başarısının altında çalışanlarımızın bitmek bilmeyen enerjileri, disiplinli çalışmaları, mükemelliyetçilikleri, vardır.”şeklinde oldu..

q3z3cpyluur62zr

 

Doğum günü kutlamasında konuşan Şirket Kurucu Ortağı İsmail Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer’in çalışanlarına ortak mesajı “HasTavuk’un başarısının altında çalışanlarımızın bitmek bilmeyen enerjileri, disiplinli çalışmaları, mükemelliyetçilikleri, vardır. Bugün gelinen nokta çalışanların başarısıdır. Yöneticisinden en alt kademesine kadar her birinizle tek tek iftihar ediyoruz. Aynı coşkuyla, aynı hızla yola devam. Hep birlikte amacımız bir dünya markası olmak. Doğum Günümüz Kutlu Olsun” oldu.

8hgfct1vnlgr9em

HasTavuk Logolu El İşi Çerçeve ve Plaket Sunumu..

 

Hastavuk Kurucu Ortağı  İsmail Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Sezer, Yönetim Kurulu Üyesi Nejat Sezer, Genel müdür Şahin Aydemir ve personeli temsilen şirket Halkla İlişkiler Sorumlusu Bircan Özkan birlikte doğum günü pastasını kesti.

 

Kutlama töreni esnasında HasTavuk logolu el işi çerçeve ile tüm yönetim kurulu üyelerine plaketlerin sunulduğu kutlamada mutlu anlar yaşandı


Yazan - 7 Ekim 2016. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x