Hastavuk Bosna Hersek Ticaret Heyetini Ağırladı


İstanbul Ticaret Odası ile Birleşmiş Milletler Kalkınma programı (UNDP) Bosna-Türkiye ofisleri işbirliği ve Türk Kalkınma İdaresi Başkanlığının (TIKA) destekleriyle iki ülke arasında işbirliğini arttırmak, ikili ilişkileri geliştirmek amaçlı bir program gerçekleştirildi.

Bu program çerçevesinde 21 – 22 Mart 2011 tarihinde Bosna Hersek’ten 21 firmanın 33 temsilcisi ülkemizi ve firmamızı ziyaret etmek amacıyla geldi. İlk gün İstanbul’da ve İstanbul Ticaret Odasında bir takım  temaslarda bulunan heyet, 22 Nisan’da Bursa’da Hastavuk A.Ş. firma yetkilileriyle bir araya geldi.

Heyeti şirket pazarlama müdürü Orkun Şenyurt ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Bircan Özkan karşıladı. Yapılan genel toplantının ilk bölümünde şirket tanıtım filmi izlenerek, Hastavuk ve Türkiye’de tavukçuluk faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantının ikinci bölümünde gelen firma temsilcileri tek tek firmalarını tanıtarak, karşılıklı soru cevap şeklinde görüşmeler gerçekleşti. Son olarak bire bir özel görüşme talepleri olan firma temsilcilerinin şirket Genel Müdürü Şahin Aydemir’le görüşme yapmaları sağlandı.

 Bosna  Hersek Kalkınma Temsilcisi tarafından günün anısına Bosna Hersek el dokuması halı, şirket Genel Müdürü Şahin Aydemir’e hediye edildi. Heyette bal, süt, tavuk, kırmızı et, meyve ve sebze olmak üzere ağırlıklı gıda ürünleri firmaları yer aldı.


13 Nisan 2011. 11:54
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x