İşte Başbakan’la görüşecek 19 isim…

11 Haziran 2013. 15:54

20130611_iste-o-isimler_m copy

Başbakan Erdoğan’ın yarın Gezi Parkı eylemleriyle ilgili görüşeceği heyetteki isimler belli oldu. 19 kişilik grupta sanatçılar, STK temsilcileri, öğretim görevlileri, reklam ajansı sahipleri, lise ve üniversite öğrencisi de yer alıyor. İşte o isimler…

 

Haber Etiketleri : Bülent Arınç, Ak Parti, Başbakan, Sabancı Üniversitesi, Sosyal Medya, Zülfikar, Greenpeace, Üniversite Öğrencisi, Lise Öğrencisi, Başbakan Yardımcısı

 
Başbakan Tayyip Erdoğan’ın “Temsilcileri ile görüşürüz” diyerek ilk kapıyı araladığı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da “Başbakan randevu verdi” dediği Erdoğan-Gezi eylemcileri görüşmesinin detayları netleşmeye başladı.

 

Liseli de var akademisyen de

 

Eylemler sürecinde Başbakan Erdoğan’a yazdığı mektupla ses getiren AK Parti teşkilatı üyesi Bülent Peker de görüşmede yer alacak.

 

Bugün netleşen listede yer alan isimler şöyle; tiyatro sanatçısı Ahmet Mümtaz Taylan, yönetmen Kutluğ Ataman, gazeteci Hayko Bağdat, Prof. Dr. Hale Çağrıcı, Greenpeace kampanya sorumlusu Hilal Atıcı, menajer Can Saban, mimar Rümeysa Özel, mimar Selva Gürdoğan, Taksim Platformu Sözcüsü ve akademisyen Betül Tanbay, Helsinki Yurttaşlar Platformu Emel Kurma, TEMA Kampanya Koordinatörü Göksen Şahin, üniversite öğrencisi Nil Eyüboğlu, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Özgür Demirtaş, Şehir Planlamacıları Odası ve Taksim Dayanışma Platformu sözcüsü Tayfun Kahraman, lise öğrencisi Turgut Ağabeyoğlu, sosyal medya uzmanı Zehra Öney, yayıncı Zülfikar Kürüm, Doç. Dr. İpek Akpınar ve eylemler sürecinde Başbakan’a yazdığı mektupla ses getiren AK Parti teşkilatı üyesi Bülent Peker.

Diğer Haberler:
“Kemalpaşa Tarım Sempozyumu” Yoğun İlgi Gördü.

 

Saat 16.00’da AK Parti’de
Görüşme, yarın saat 16:00’da Ankara’daki AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Erdoğan ile görüşecek isimler bugün resmi olarak davet edilmeye başlandı.


0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x