Kanatlı Tanıtım Grubu İhracat Yapılan  Firmalarının temsilcilerini Ağırlayacak  


 

485154_110726122459307_829052289_n

 

 

 

 

 

Kanatlı ürünleri Tanıtım Grubu Organizasyonu ile 15 Ocak 2015 Perşembe günü Afrika,Uzakdoğu,Avrupa,Ortadoğu ve Körfez Ülkelerinden Piliç,Sofralık Yumurta,tavuk Ayağı,Hindi,Hen,İleri İşlenmiş Ürünler ithalatı gerçekleştirilen 50 firma ve 75 katılımcı ile alım heyeti düzenleniyor.

 

Türk Kanatlı Ürünleri Sektörü’nün ihracat potansiyelinin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştrilen Kanatlı Tanıtım Grubu Alım Heyetleri Programları kapsamında yıllık 3 milyan USD ithalat gerçekleştirilen 50 firmanıntemsilcisini ülkemizin ve sektörün potansiyellerini keşfetmesi için13-16 Ocak-2015 tarihleri arasında ülkemizde ağırlanacaktır.

 

Alım heyeti kapsamında Yıllık ihracatı 1 milyar USD’yi aşan Türk Tavukçuluk Sektörü’nün 2014 ihracatı düzenlenecek Basın Toplantısı ile ülke ekonomisine katkısı kamuoyu ile paylaşılacaktır.Alım heyeti programı çerçevesinde.ülkemiz üretici ve ihracatçı firmaları ile potansiyel alıcı firma yetkililerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmelerine iştirak etmek isteyen firmalarımızın,müracaat için info@turkishpoultry.com  e-posta adresine göndermeleni gerekmektedir.

 

Toplantı yeri;

 

İstanbul İhracatçi Birlikleri Zemin kat.

Çobançeşme Mevkii Sanayi Caddesi.dış Ticaret Kompleksi C blok

Yenibosna-Bahçelievler-İstanbul


Yazan - 26 Aralık 2014. Kategori ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x