Kars Bölgesi VHO, Yıllık Değerlendirme Toplantısı yapıldı


Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi tarafından 12-15 Aralık 2019 tarihinde Antalya İlinde organize edilen “Veteriner Hekimleri Odaları Yıllık Değerlendirme Toplantısına” katılarak Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak yaptıkları faaliyetleri katılımcılara anlattı.

Sözkonusu değerlendirme toplantısı sonrası Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül toplantıyla alakalı değerlendirmelerde bulundu. Ödül yaptığı değerlendirmelerde “Öncelikle Başkan Sayın Ali Eroğlu nezdinde Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyini Yıllık Değerlendirme toplantısını düzenlendikleri için teşekkür ederiz. Toplantıya Tarım Ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürü Sayın Zekerriya Erdurmuş’un katılması bizler için oldukça değerliydi. Sayın Genel Müdüre Kars, Ardahan ve Iğdır İllerimizde Hayvancılık Genel Müdürlüğü uhdesinde bulunan sorunları ve bizce çözüm önerilerini aktarma fırsatı bulduk. Sağolsun Kendisi de konuyla alakalı notları aldı, ilgili dairelere aktaracağını iletti. Toplantının başka bir oturumunda gerçekleşen Oda Sunumlarında biz Kars Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası olarak dönem süremiz boyunca gerçekleştirdiğimiz tüm eğitim, resepsiyon, toplantı faaliyetlerimizi, Bölgemizde Veteriner Hekimlik ve Hayvan Sağlığı konusunda gerçekleştirdiğimiz sosyal projeleri , basın ilişkilerimizi, efektif olarak kullandığımız sosyal medya kanallarımızı anlattığımız sunum Merkez Konsey ve Katılımcı Veteriner Hekimler Odalarından büyük ilgi gördü. Kamu niteliğinde bir meslek örgütü olarak yaptığımız tüm çalışmalarda Veteriner Hekimlik Mesleğini temsil ederken kamu yararını öne çıkaran kurumsal bakış açımız ile Ülkemizde ilgi çeken , fark yaratan bir Veteriner Hekimler Odası olduğumuzun tespitini de burada gözlemleme fırsatımız oldu. Hem Bölgemizin Hayvancılık alanında yaşadığı sorunları aktarabilme hem de Ülkemizde Bölge Veteriner Hekimler Odamızın seviyesini tespit edip eksiklerimizi görebilme adına bu yıllık değerlendirme toplantısını önemli bir fırsat olarak görüyoruz ve Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi ve Tüm Katılımcı Odalara katkıları için teşekkürü bir borç biliyoruz.” dedi.

Diğer Haberler:
Kars Bölgesi VHO'dan Bakan Pakdemirli'ye Ziyaret

Yazan - 17 Aralık 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x