Keskinoğlu Şirketler Grubu’ndaki yönetim değişikliği hakkında


 

 

BASIN AÇIKLAMASI                                                                                           8 Mart 2017

 

KONU: Keskinoğlu Şirketler Grubu’ndaki yönetim değişikliği hakkında

 

Değerli Basın Mensubu,

 

Keskinoğlu olarak hedefimiz her zaman, tavukçuluk alanında dünyanın en büyük 10 üreticisinden biri haline gelen Türkiye’yi, tüm dünyada global bir marka olarak layıkıyla temsil etmek oldu. 54’üncü yılına giren şirketimiz, bu hedeflerine ulaşmak için stratejik bir karar alarak;aile şirketi olmaktan uzaklaşmayı ve 2017 yılı itibariyle yönetimde kurumsallaşma yoluna gitmeyi tercih etmiştir. Bu doğrultuda, ailemizin ortak kararıyla; ailenin üçüncü kuşak yöneticileri, şirket yönetiminden ve yürütmedeki görevlerinden ayrılmışlardır.

 

Yeni yönetim yapımızda, Yönetim Kurulu Başkanı olan Fevzi Keskinoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Mehmet Keskinoğlu, Şirket’imizin iki eşit oranlı ortağıdır. Şirket’imizin kurucuları Fevzi Keskinoğlu ve Mehmet Keskinoğlu önderliğinde yoluna devam eden Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun yönetimi, profesyonellerden oluşturulan bir İcra Kurulu ve Danışma Kurulu ile birlikte gerçekleştirilecektir.

 

Kurumsallaşma ve yeniden yapılanma sürecimizde, Yapı Kredi eski Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tayfun Bayazıt veEge Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Sayın Ender Yorgancılar, kıymetli bilgi birikimleriyle Şirket’imize ve ailemize danışmanlık yapmaktadır. Şirket olarak görüşlerinden ve tecrübelerinden her zaman yararlandığımız değerli bir profesyonel olan Deloitte Türkiye eski CEO’su Sayın Hüseyin Gürerde, Keskinoğlu’nun yeniden yapılanma ve yönetim süreçlerinin planlanmasında aktif rol alarak desteğini sürdürmektedir.

Diğer Haberler:
Beyin ameliyatı geçiren balığın durumu iyi

 

Şirket’imizin kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda yapılandırılma çalışmaları tamamlandıktan sonra yeni yönetim kadromuz ve yapımız hakkında kamuyu bilgilendireceğiz.

 

Saygılarımızla,

 

 

 

 

 

 

 

                                             

                                                                                                                       

                            

 

 

 

Bilgi için;Seda Kaplanoğlu s.kaplanoglu@keskinoglu.com.tr0549 540 31 34 / 0505 486 49 40


9 Mart 2017. 09:32
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x