Keskinoğlu’nun Basın Açıklaması


Keskinoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Keskinoğlu

Keskinoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Keskinoğlu

 

 

 

BASIN AÇIKLAMASI                                                                                  29 Şubat 2016

 

KONU: Keskinoğlu Şirketler Grubu’nun Ortaklık Süreci hak.

 

  

WWW.CİFTLİKDERGİSİ.COM.TR isimli web sitenizde, “Keskinoğlu’nun kesin satışı Nisan ayında” başlığıyla yayımlanan haber gerçekleri yansıtmamaktadır. 2015 yılında çeşitli global üretici firma ve/veya yatırımcı ile görüşmeler yapan şirketimiz, bu görüşmelere hala devam etmektedir. Henüz herhangi bir kurum ya da kuruluşla yapılan sonuçlanmış bir satış anlaşması bulunmamaktadır. Sürecin 2016 yılında tamamlanacağını öngörmekteyiz.

 

 

Bugüne kadar gerek medya gerekse de kamuoyu için şeffaf ve ulaşılabilir bir bilgi kaynağı olma misyonunu koruyan şirketimiz, bundan sonra da faaliyetlerini aynı anlayışla sürdürmeye devam edecektir. Bu aşamada, ortaklık sürecimizle ilgili paylaşabileceğimiz netleşen bilgiler, yukarıdaki çerçeveyle sınırlı kalmaktadır. Bunun dışındaki tüm iddiaların, kamuoyunu ve ticari paydaşlarımızı yanlış yönlendirebilecek nitelikte, spekülatif söylentilerden ibaret olduğunu belirtir; tarafımızdan yapılmayan açıklamalara itibar göstermeyeceğiniz inancıyla, hassasiyetiniz için teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

 

Saygılarımızla,

 

 

Fevzi Keskinoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

Keskinoğlu Şirketler Grubu

 

 

 

 


Diğer Haberler:
Time ilk sıraya Atatürk'ü koydu
Yazan - 29 Şubat 2016. Kategori Uncategorized. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık

Yoruma kapalı