Kılıç Deniz Ürünleri Taze Balığı Paketledi


Kılıç Deniz Ürünleri, Modifiye Amosfer Paketleme teknolojisi kullanarak ürettiği temizlenmiş veya hem temizlenmiş hem de kılçıksız çipura ve levrek ürünleri ile ‘taze balığı’ paketledi

Temizlenmiş, ayıklanmış çipura ve levrekleri Türkiye’de ilk kez paketleyerek satışa sunan Kılıç Deniz, balık yemeyi zahmetsiz hale getirirdi. Ürünler market raflarında 9.55 ile 13.25 lira arasında satışa sunuluyor.

Türkiye’nin lider su ürünleri üreticisi Kılıç Deniz Ürünleri, temizlenmiş ve ayıklanmış fileto olarak satın alınabilecek paketli levrek ve çipura ürünlerini pazara sundu. Türkiye’de paketli olarak satılan taze balık olarak ilk olma özelliğini taşıyan bu ürünler evde balık yemeyi hiç olmadığı kadar zahmetsiz hale getiriyor.

Marketlerde kolaylıkla bulunabilen dondurulmuş ürünlerin yerini alması beklenen paketli taze çipura ve levrek, Türkiye’nin her köşesinde bulunan sofralara taze balığın ulaşmasını sağlıyor.

Zincir marketlerde satışa sunuldu

Piyasaya sundukları paketli taze çipura ve levrek ürünleri hakkında konuşan Kılıç Deniz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kılıç Kızıltan, ‘Paketlenmiş taze çipura ve levrek ürünlerimiz, evde balık yemek isteyenler için her zaman sorun olan temizleme ve ayıklama zahmetini ortadan kaldırıyor. Özellikle fazla vakti olmayan, ya da balığı yemeğe hazır hale getirmeyi çok zahmetli bulan ev hanımları, çalışan bayanlar ve öğrenciler gibi tüketiciler içi balık yemeyi kolaylaştırıyor’ dedi.

DİĞER HABERLER
Sağlığa Zararlı Gıda Üreten Firmalar Teşhir Edilecek

Kılıç Deniz Ürünleri’nin piyasaya sunduğu paketli çipura ve levrek ürünlerinin içerisinde taze balık reyonu bulunmayan zincir marketlerde bulunabileceğini belirten Kızıltan, bu sayede taze balığın mahallemizdeki marketlerden bile kolayca satın alınabileceğini aktardı.

Kızıltan ayrıca, balık sevenlerin 9.5 ile 13.25 arasında değişen fiyatlarla temizlenmiş, net balık eti satın alabildiklerini, bu rakamların tezgahlardan alınan balık fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomik olduğunu kaydetti.

Kılıç Deniz’in paketlenmiş ürünleri balık yemek isteyenler için her zaman soru işareti olan ‘taze ve güvenli mi?’ sorularına da sahip olduğu teknoloji ve Kılıç Deniz güvencesi ile cevap veriyor.

Kılıç Deniz halka arza hazırlanıyor

Kılıç Deniz, esas sözleşmesinin Sermaye Piyasası Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uygun hale getirilmesi amacıyla, Sermaye Piyasası Kurulu’na müracaat etti.

Kılıç Deniz Ürünleri Üretimi İthalat İhracat ve Ticaret A.Ş. (“Kılıç Deniz”) Yönetim Kurulu, paylarının belli bir bölümünün sermaye artırımı ve ortak satışı yöntemleriyle halka arz edilmesi ve kayıtlı sermaye sistemine geçilmesi yönünde karar aldı. Bu kapsamda kayıtlı sermaye tavanı 100 milyon TL olarak belirlenmiş olup, esas sözleşmesinin Sermaye Piyasası Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uygun hale getirilmesi amacıyla, Sermaye Piyasası Kurulu’na müracaat etti.

DİĞER HABERLER
Gemlik ’Marmarabirlik Kooperatifi’nin Mali Kongresi Yapıldı

 

güvenli ve hijyenik koşullarda pratik bir şekilde taze balık yemesini sağlıyor.

 

 


27 Şubat 2012. 15:20
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x