Kırmızı et üreticileri ve kasaplara finansman desteği


126236

 

 

 

Türkiye Finans, kırmızı et üreticileri ve kasaplara 2 aya kadar ödemesiz finansman desteği sunacak.

 
Türkiye Finans, Adapazarı Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Adapazarı Kasaplar Odası ile 29 Aralık 2015 Salı günü işbirliği protokolü imzaladı. Banka, protokol kapsamında Birlik ve Oda üyelerine kullandırılacak 2 aya kadar ödemesiz, 24 aya kadar vadeli TL finansman kullandırımında özel kar ve komisyon oranları uygulayacak.

 

 

Türkiye Finans, kırmızı et üreticileri ve kasaplara destek olmak amacıyla yeni işbirliklerine imza attı.

 

 

29 Aralık 2015 tarihinde Adapazarı Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Adapazarı Kasaplar Odası ile işbirliği protokolü imzalayan Banka, Oda ve Birlik üyelerine ticari finansman ve Faal Kart’ta avantajlı kar oranları sunacak.

 

 

Söz konusu protokole ilişkin imza töreni; Türkiye Finans Sakarya Erenler Şube Müdürü Ali Yıldırım ve Adapazarı Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Adapazarı Kasaplar Odası Başkanı Nihat Kopal’ın katılımıyla Oda merkezinde gerçekleştirildi.

 

 

Banka’nın Sakarya’ da yerleşik ticari işletmelere kaynak desteği sağlamak üzere gerçekleştirdiği bu protokol, Birlik ve Oda’ya üye olan ve gerekli şartları taşıyan tüm işyerlerini kapsıyor. Bu işbirliği kapsamında, Birlik ve Oda üyeleri Bankaya başvurmak suretiyle ticari fon ve diğer ürün paketlerinden yararlanabilecek. Banka, protokol kapsamında Oda ve Birlik üyelerine kullandırılacak 2 aya kadar ödemesiz, 24 aya kadar vadeli TL finansman kullandırımında özel kar ve komisyon oranları sunacak. Üyelere özel ürün, fon ve paketlerin yanısıra mal ve hizmet alımları için düşük maliyetlerde ve aylık taksit ödemeli ticari finansman desteği verilecek.

 

 

Adapazarı Kırmızı Et Üreticileri Birliği ve Adapazarı Kasaplar Odası üyelerine özel hazırlanan Avantaj Paketi’ne göre; protokol süresi içerisinde açılan yeni açılan katılım hesapları için +10 paylaşım puanı uygulanacak. Üyelerden ilk yıl için Hesap İşletim Ücreti masrafı tahsil edilmeyecek. Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden yapılan EFT / havale işlemleri 9 ay boyunca ücretsiz olacak. Tahsilata verilen çeklerin hesaplarda asgari 5 gün kalması kaydı ile takas masrafı alınmayacak. Protokol kapsamında kullandırılacak olan konut ve taşıt finansmanlarında ise üyeler avantajlı kar oranlarından yararlanacak.


Yazan - 29 Aralık 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x