Kurabiye devi Kahkecizade satıldı!


Türkiye’nin kurabiye devi Kahkecizade Batı Karadeniz’in en büyük yerel zinciri olan Akgüller’e satıldı.

2007 Yılının ocak ayında imalata başlayarak ilk olarak Türkiye’de Marmara, Karadeniz ve Ege bölgesinde Marketler, Süpermarketler, Pastaneler ve Fırınlarda Kahkecizade Meşhur Halep Kahke ve Kurabiyelerini satışa sunmaya başlayan Kahkecizade Batı Karadeniz’in en büyük yerel zinciri olan Akgüller’e satıldı.

12.000 Metrekare Açık alan ve 1500 metrekarelik kapalı alanda üretim yaparak günlük ortalama 4 ton Kahke üretimi yapan şirket, 2007 Yılının ilk yarısında hedefimize ulaşarak Türkiye’deki pazarımızı genişletmek için çalışmalarını hızlandırdı. Firma Kahkecizade Meşhur Kahke ve Kurabiyeleri ismini ve tadını Türkiye’nin 7 Coğrafi bölgesine yaymayı hedefliyor.

Kahkecizade Kahke ve Kurabiyeleri ismini ve tadını Türkiye’deki hedefimizi tamamladıktan sonra Dünya pazarına sunmayı da hedefleri arasında sayıyor.

Yurdun hemen tamamını bayi ağıyla saran Kahkecizdade 81 ilde 81 bayiyi hedefliyor.

Kargem danışmanlık şirketi 2010 aralık ayında Kahkecizade kurabiye firmasının yönetim danışmanlığı hizmetine fiilen başlamıştı. 2010 aralık ayındaki üretim kapasitesini 2011 ağustos ayında tam 4 katına çıkararak, cirosunu ise tam 5 kat arttırarak bir ilke imza attı.

Kargem Genel Müdürü Hasan Aydoğan’ın açıklaması üzerine,

Bir yıl daha olmadan üretimini 4 kat, cirosunun 5 kat artırarak bir yıl önceki değerinin tam 7 kat fazlasına Batı Karadeniz’in  en büyük yerel zinciri olan Akgüller’e sattı.

DİĞER HABERLER
Bitkisel Ürünler Zehre Dönüşebilir

Kargem; Kahkecizade kurabiyelerini bir yıl içinde üretim, lojistik, satış, pazarlama, insan kaynakları ve bayilik yapılandırma konularında yönetim danışmanlığı hizmeti verdi. Bir yılda 40 bayilik ve 11 bölgede bölge müdürlükleri  kurarak Carrefour’dan Tansaş’a, Mopaş’tan, Şaypa’ya kadar tüm çoğu satış noktalarında raflarda yerini aldı. Ve Türkiye’de kurabiye alanında Pazar payı en yüksek ürünü haline geldi. /Retail News


21 Eylül 2011. 17:38
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
esat tetik
esat tetik
12 yıl önce

adana ceyhan osmanıye koylerı ve yaylaları olmak uzere bakkal market ve avm lere urun veren bırıyım sızden bayılık ıcın ne gerekıyor ogrenmek ıstıyorum arac desdegınız varmı ben suan da bır kurabıye satıyorum bana ulasırsanız bayılık ıcın bılgı almak ıstıyorum 0538 255 5702
0544 595 3650

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
2
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x