Lezita EDT Fuarı’nda ilgi odağı oldu


 

3 bin lezzet sever Lezita ürünleriyle tadım yaptı

 

Zengin ürün koleksiyonu ve sürpriz yenilikleriyle EDT – Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’na katılan Lezita, fuarda ilgi odağı oldu.  Ev dışı tüketim sektörünün önemli markalarını aynı çatı altında buluşturan EDT Fuarı yeni iş geliştirme fırsatları yaratırken, 4 gün boyunca aralıksız bir şekilde tadım yapan Lezita’nın yeni ürünleri ziyaretçilerden tam not aldı.

Abalıoğlu Grubu’nun bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Lezita markası,  20-23 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de yapılan EDT – Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’nda yerli ve yabancı katılımcılarla buluştu.

Sektörünün en büyük et entegre tesisine sahip olan Lezita, taze ve dondurulmuş piliç etinden şarküteri ve köfte ürünlerine, modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel tatlara kadar birçok ürününü ziyaretçilerin deneyimine sundu. Şeflerin hazırladığı özel menülerle aralıksız olarak tadımlar yapan Lezita’nın standı, fuarın çekim alanı haline geldi. 4 gün boyunca 3 bin lezzet sever Lezita ürünlerinin tadına bakma fırsatı buldu.

Lezita Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Uzunoğlu: “Ev dışı tüketime ciddi yatırım yapıyoruz”

Üçüncü kez katıldıkları EDT’nin kendileri için oldukça verimli geçtiğini söyleyen Lezita Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Uzunoğlu fuarı şu sözlerle değerlendirdi: “EDT Fuarı’nda sevilen ürünlerimizi ve önümüzdeki dönemde sektörde fark yaratacak yeniliklerimizi katılımcılarla buluşturduk. İş ortaklarımızla yeni fırsatlar yaratacak kritik görüşmeler yaptık. Hem sektör temsilcileri hem de lezzet severler fuar boyunca bizi yalnız bırakmadı. Şeflerimizin hazırladığı özel menüler çok beğenildi; 4 gün boyunca standımızın önünde uzun kuyruklar oluştu. Lezita olarak ev dışı tüketim kategorisine ciddi yatırımlar yapıyoruz. Lezita’nın et entegrasyon halkasının bir zinciri olan ileri işlenmiş ürünler grubunun kaplama hattında yapılan yatırımlarla 2017’nin Ağustos ayında kapasitemizi %100’ün üzerinde artırdık. EDT Fuarı’nda gördüğümüz yoğun ilgi, bu yatırımların ardından beklediğimiz başarının bir işareti oldu. Bu nedenle çok mutluyuz.”

 

 

 


Yazan - 27 Eylül 2017. Kategori MANŞET, GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x