Lezita en sevilen ürünleriyle EDT Fuarı’nda…Lezita zengin ürün yelpazesini


Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması’nda sergileyecek

Lezita en sevilen ürünleriyle EDT Fuarı’nda…

EDT Fuarı 20 – 23 Eylül, CNR Expo Yeşilköy

Lezzet sektörünün en sevilen markalarından biri olan Lezita, Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması’na (EDT) katılacak. Ziyaretçiler Lezita’nın taze ve dondurulmuş piliç etinden şarküteri ve köfte ürünlerine, modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel tatlara kadar birçok ürününü deneyimleme fırsatı bulacak.

Abalıoğlu Grubu’nun gıda sektörüne pek çok yenilik getiren markası Lezita, 20-23 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması’nda (EDT) yerini alacak. Ev dışı tüketim sektörlerine dair her şeyin yer alacağı EDT Fuarı’na 3. kez katılan Lezita, 100 m2 alanda kurulacak olan standında sektör temsilcilerini ve ziyaretçileri ağırlayacak. Katılımcılar Lezita’nın en çok sevilen ürünlerinin yanı sıra yepyeni lezzetlerini de deneyimleme fırsatı bulacak.

Taze ve dondurulmuş piliç etinden şarküteri ve köfte ürünlerine, modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel ürünlere kadar Lezita’nın zengin koleksiyonundan birçok ürün için tadımlar yapılacak.

Ev dışı tüketim sektörüne ivme kazandırarak, yeni fırsatlar yaratmak hedefiyle düzenlenen EDT Fuarı, sektörün tüm markalarını ve firmalarını aynı çatı altında buluşturacak. EDT Fuarı’nda dört gün boyunca yepyeni ürünler ve hizmetler sergilenirken, sektör temsilcileri yeni iş birliklerine imza atacak.


Yazan - 19 Eylül 2017. Kategori MANŞET, KÜMES HAYVANCILIĞI, HAYVANCILIK, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x