Hastaneden M.Ali Birand Açıklaması


Gazeteci Mehmet Ali Birand’ın beyin ölümünün gerçekleştiği haberlerine doktorları açıklama yaparak kendisinin yoğun bakıma alındığı belirtildi.

 

Birand, dün safra kesesindeki stent değişimi için Amerikan Hastanesi’nde ameliyat olmuştu. Birand’ın operasyon sırasında kalbinin durduğu ve doktorların çabasıyla yeniden çalıştırıldığı ortaya çıkmıştı.

 

Amerikan Hastanesi’nden yapılan açıklamada da “Safra yollarındaki darlığa yönelik bir girişim geçiren Mehmet Ali Birand, gözlenen kardiyak sorunlar nedeniyle yoğun bakımda izlenmektedir” açıklaması yapıldı.

 

OĞLU TWITTER’DA YAZDI

 

Mehmet Ali Birand‘ın oğlu yayılan kötü haber üzerine Twitter adresinden yaptığı açıklamada  ”Ben Umur Birand, babam halen yoğun bakımda. İyileşmesi için dua ediyoruz.  Gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkürler.” yazdı.

 

Sarılar’dan Birand açıklaması

 

Süleyman Sarılar hastane çıkışında açıklama yaptı.

 

Kanal D Haber Koordinatörü Süleyman Sarılar, gazeteci Mehmet Ali Birand’ın sağlık durumuyla ilgili, ”Hastane başhekimi Ömür beyin söylediği ile ifade ediyorum, şu anda beyin ölümü sözkonusu değil, tedavisi devam ediyor ama durumu kritik” dedi.

 

 

MEHMET ALİ BİRAND KİMDİR?

 

1941 yılında İstanbul’da   dünyaya gelen Mehmet Ali Birand, Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu.   Gazetecilik hayatına 1964 yılında Milliyet Gazetesi’nde başladı. 32. Gün   adlı programla büyük başarı yakaladı. Köşe yazarı, haber sunucusu ve   programı yapımcısı Birand, en son Kanal D Haber Grup Başkanıdır

 

 


Yazan - 17 Ocak 2013. Kategori YENİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x