Pınar Enstitüsü, 82. İzmir Eternasyonal Fuarı’nda çocuklarla buluşuyor


Saglikli Yasam DersiPınar Enstitüsü’nden İzmir Fuarı Pınar standında çocuklara sağlıklı yaşam dersi

 
Pınar Enstitüsü, “Eğlenerek Hareket Edelim, Sağlıklı Beslenelim” projesi kapsamında 2, 4 ve 6 Eylül tarihlerinde İzmir Enternasyonal Fuarı’nda çocuklarla buluşuyor.

 

 
Pınar Enstitüsü’nün, Yaşar Üniversitesi işbirliğiyle çocuklarda beslenme bilincinin küçük yaşta oluşturulması ve sağlıklı bireyler yetiştirilmesi amacıyla başlattığı “Eğlenerek Hareket Edelim, Sağlıklı Beslenelim” projesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’na taşınıyor.

 
Pınar Enstitüsü, fuarın minik ziyaretçilerini hem eğlenebilecekleri hem de sağlıklı beslenmenin yollarını öğrenebilecekleri bir eğitimle karşılıyor. Fuarı ziyaret eden çocuklar, 2, 4 ve 6 Eylül tarihlerinde saat 18.30’da 2. Hol’de bulunan Pınar standında eğitim ve eğlenceli aktivitelere katılma fırsatı yakalıyor.
Çocuklar, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda eğlenerek besinleri tanıyor…

 

 

Doğru beslenme ve fiziksel hareketliliğin sağlıklı bir yaşamın temeli olduğu mesajıyla kurgulanan eğitim programında çocuklar, bilgilerini eğlenceli uygulamalarla birleştiriyor.

 

 

Danışmanlığını Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Beslenme Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Sedef Nehir El ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Uzman Diyetisyen Yasemin Atik Altınok’un yaptığı projeye İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Pınar standını ziyaret eden tüm çocuklar katılabiliyor.


Yazan - 30 Ağustos 2013. Kategori GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x