Prof.Dr.İrfan Erol’a Tebrik Ziyaretleri Yoğunlaştı


T.C.Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’da çalışmaları süren yeni yapılanmada Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü görevine atanan Prof.Dr.İrfan Erol başta meslektaşları olmak üzere yoğun bir kutlama trafiği yaşıyor.

 

 

 

14.Şubat 2012 tarihinde ataması yapılan ve Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü görevine getirilen Prof.Dr.İrfan Erol’a en anlamlı ziyaret ve tebrik sınıf arkadaşı ve Gıda Güvenliği ve Hijyen Akademisi başkanı Dr.Can Demir’den geldi.

 

 

 

Ankara Ünüversitesi Veteriner Fakültesi’nden sınıf arkadaşı olan Prof.Dr.İrfan Erol ve Dr.Can Demir tebrik sırasında çok duygulu anlar yaşadılar.Göz yaşları ile sınıf arkadaşı Prof.Dr.İrfan Erol’u tebrik eden dr.Can Demir şu konuşmayı yaptı”Sayın Genel Müdürüm,14 Şubat 2012 tarihinde Gıda ve Kontrol Genel Müdürü olarak atanmanıza samimiyetle çok sevindiğimi arz ederim.

 

 

 

Başarınızı tebrik eder, yeni dönemde üstlendiğiniz bu anlamlı görevinizin Ailenize, Gıda Güvenliğine,Veteriner camiamıza ve Büyük Türk Milletine hayırlı olması dileklerimi sunarım. Saygılarımla,”

 

 

 

Öğretim görevi sırasında da çok sevilen Dr.İrfan Erol’un, Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü görevine atanması tüm kesimler tarafından memnunlukla karşılandı. Son günlerde gıda ile ilgili alınan kararların tatbik edilmesinde Prof.Dr.İrfan Erol’un katkısının büyük olacağı beklentisi hakim sektörlerde


Yazan - 18 Şubat 2012. Kategori GIDA. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
DURSUN ÖZDOĞAN
DURSUN ÖZDOĞAN
8 yıl önce

Sn. Genel müdürümüze ve Bakanlığımıza hayırlı olsun.
Dursun ÖZDOĞAN
Etimesgut İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü

sssmmmddd
sssmmmddd
8 yıl önce

ya bu nasıl bi sistemdir.bu bakanın amacı ne.yani kendisi veteriner diye gıda mühendislerinin suçu ne.sen git gıda güvenliğini veterinere ver,o zaman gıda mühendisliği niye var.

2
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x