Reyting Yıldızı Düşüşe Geçti


 0

Reyting Yıldızı Düşüşe Geçti

 

 

Ülkemizde üretilen tüm gıda maddelerinin hatalı ve sağlıksız olarak imal edildiklerini iddia ederek 3-4 yıldır başta televizyon kanalları olmak üzere diğer yayın organlarınında aranan yıldızı..! Dr.Yavz Dizdar tüm hızıyla düşüşe devam ediyor.

Yer aldığı yayınlarda üretilen gıdaları sağlık açısından zararlı bulduğunu iddia ederken bir yandan da çıkarttığı kitabın reklamını yapan Dr.Yavuz Dizdar bildiğiniz gibi tavuklara günde 3 yumurta yaptırarak günün adamı olmuştu.

https://www.ciftlikdergisi.com.tr/sacmalamada-bir-sinir-yok-mu-buna-bir-dur-diyecek-yok-mu.html

 

Reyting için bir numara haline gelen ve bilimden uzak bilgilerle seyircilerin dikkatini çeken Dr.Yavuz Dizdar kurtarıcı olarak çıktığı Show Televizyonun gündüz kuşağında yer alan İclal Aydın’la Hayat Güzeldir yayınlandığı ilk gün yani Pazartesi günü totalde 7, AB’de 10 share almıştı, dün ise reyting’i yükseltmek için davet ettiği Dr.Yavuz ile totalde 4, AB’de 7 share alarak 100 program içinde 81’inci olarak son sıralarda yer aldı.

 

 

Bu programın aldığı reyting sonunda Dr.Yavuz Dizdar’ın artık halkın ilgisini çekmediği ve inandırıcılığını kaybettiği ispatlandı.

 

Aldığı sonuçlar sonunda Dr.Yavuz Dizdar’ın bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği herkes tarafından merak ediliyor.


DİĞER HABERLER
Yumurta Hayat Kurtarır
2 Temmuz 2014. 15:57
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x