Su Ürünleri Sektörü Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde Bir Araya Geldi


unnamed

 

 

İzmir’de ihraсatın en önemli sektörleri arasında yer alan ve ѕon 10 yılda büyük gelişme ve büyüme gösteren “Su Ürünleri Sektörü” temsilcileri, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde düzenlenen toplantı ile bir araya geldi.  Toplantıya; Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal’ın yanı sıra, kontrol görevlisi personel katıldı.

 

Yılın ilk 8 ayında gerçekleşen ihracat rakamı 270 Milyon TL’nin Üzerinde

 

İhracat ve denetimlerde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği toplantıda konuşan İl Müdürü Ahmet Güldal; İzmir’de 2015 yılının ilk 8 ayında su ürünleri ihracatının yaklaşık 23 bin tona ulaştığını ifade ederken, “Bu ihracatın parasal değeri 270 Milyon TL’nin üzerindedir. Firmalarımızın ihracata yönelik tecrübelerinin yüksek olduğunu biliyoruz. Güvenilir gıda üretim prensiplerinden ve ürün kalitesinden ödün verilmeden faaliyetlere devam edilmelidir. İl Müdürlüğü olarak tesislerimizin ve güvenilir gıda üretiminin takibini titizlikle yapmaktayız” diye konuştu.

 

unnamed (1)

 


Yazan - 21 Ağustos 2015. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK, SU ÜRÜNLERİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x