Tarımın kadın emektarları sergide buluştu


Ozan Güzelce Hatayda bu?day hasad?nda çal??an bir kad?n 11.06.2011

 

 

Anadolu’nun dört bir yanındaki tarımın kadın emektarları, Tarımda Kadın konulu fotoğraf sergisinde bir araya geldi. Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Giden Yolcu Salonu Sergi Alanında açılan ve yoğun ilgi gören Sergi, 31 Temmuz’a kadar gezilebilecek.

 

 

Tarımda kadın temalı fotoğraflar sergide buluştu. Anadolu’nun dört bir yanından tarımdaki kadın emektarların fotoğraflarının bir araya geldiği Sergi, Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Giden Yolcu Salonu Sergi Alanında fotoğraf severlerin beğenisine sunuldu. Yoğun ilgi gören Sergi, 31 Temmuz 2014 tarihine kadar gezilebilecek.

GubretasBTR fotoYars _ Mansiyon- Huseyin Ozgun _ Gumushane

GÜBRETAŞ’ın Tarımda Kadın temasıyla bu yıl ikincisini düzenlediği Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren eserlerden oluşan Sergi, önümüzdeki aylarda Türkiye’nin farklı illerinde de sergilenecek.

 

GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta, tarım sektöründe kadın emeğinin önemine dikkat çekmek için yarışma temasını “tarımda kadın” olarak belirlediklerini söyledi. Bu Toprağın Renkleri Basın Fotoğraf Yarışması’nın bu yılda büyük ilgi gördüğünü belirten Osman Balta, “Hem başvuru yapan, hem de ödül kazanan fotoğrafçıların dağılımına bakınca yarışmada Anadolu’nun dört bir yanından tarımla ilgili güzel renklerin bir araya geldiğini görmek bizi mutlu ediyor. Yarışmayla tüm medya mensuplarının tarım konusuna ilgisini artırmayı ve tarımla ilgili görsel arşivi zenginleştirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

DİĞER HABERLER
Girişimci kadınlara 675 milyon liralık mikrokredi

2 Temmuz 2014. 11:24
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x