Tavsan VIV Asia Fuarı’nda İlgi Odağı Oldu

7 Nisan 2013. 12:02

2Türk Tavukuçuluk Sektörü’nün ekipmen dalında uzman kuruluşu olan Tavsan dünya fuarlarında yer almaya devam ediyor.

 

13-15 Mart tarihleri arasında tertiplenen VIV Asia Fuarına katılan Tavsan dünya kanatlı temsilcilerinin akınına uğradı.Karatlı ekipmanları dalında adını dünya literatürüne yazdıran Tavsan ürünleri ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

.

 

Fuarda Tavsan Tavukçuluk Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi  temsil eden Satış ve Pazarlama Müdürü Kemal Özgüner, “Standımızda çok sayıda   Asyalı ve Avrupalı firma temsilcisini ağırladık. Ekipmanlarımızın kalitesi ve çeşitliliği onları çok etkiledi.  Özellikle havalandırma grubuna ilgi yoğundu.  Her ziyaretçiyle tek tek ilgilenildi. Ekipmanlarımızın özellikleri tanıtıldı, detaylı bilgilendirme yapıldı. Büyük boyutu ve sağladığı avantajlarla stantta, en çok dikkat çeken ekipman yeni klapemiz Ilgaz oldu. Spiral yemlikler de yine ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği ekipmanlar arasındaydı. ” dedi.

 

1Bilimsel Tavukçuluk Derneği’nin tanıtım çalışmalarını yoğunlaştırdığı fuarda Başkan Prof.Dr.Rüveyde Akbay’da bu konuda büyük emek verdi

 

 

Fuarın tanıtım açısından oldukça verimli geçtiğini belirten Kemal Özgüner’e stantta, Tavsan Dış Ticaret ekibinden Bertan Atay ve Bülent Yavuzalp eşlik etti.

 

Fuarın tanıtım açısından oldukça verimli geçtiğini belirten Kemal Özgüner’e stantta, Tavsan Dış Ticaret ekibinden Bertan Atay ve Bülent Yavuzalp eşlik etti.

Diğer Haberler:
Don Kişot'un yazarı Cervantes'in mezarı bulundu

 

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta13-15 Mart tarihleri arasında düzenlenen VIV Asia Fuarı, yine Asya ve Avrupa’nın sektörel buluşma noktası oldu.

 

500’den fazla firmanın katıldığı fuarda, ürünlerini sergilediği standıyla büyük ilgi gören Tavsan’ın,  yabancı ziyaretçilerin yanı sıra, çok sayıda Türk konuğu da oldu.

 


0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x