Tavsan VIV Türkiye’de göz doldurdu


1975 yılında, İstanbul’da kurulan ve sektörde birçok modern ekipmanın ilklerini üreterek, hızla sektörün lideri konumuna gelen Tavsan Tavukçuluk Ekipmanları A.Ş., yurt içi ve yurt dışı pazarda başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor. Dünya markaları arasında yer alarak, ülkemizi gururla temsil ediyor.

Tavsan VIV Türkiye 2019 standı

13-15 Haziran 2019 tarihinde Türkiye’de gerçekleşen VIV TURKEY 2019 fuarında TAVSAN Tavukçuluk ulusal ve uluslararası müşterileri ile yeniden buluştu. Tavsan Tavukçuluk tam kadro ekibi ve ihtişamlı standı ile birlikte Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda geliştirdiği inovasyonlarla fuarda yer aldı.

Dünyanın her yerinden gelen misafirlerini ağırlayan TAVSAN, bu yıl da yeniliklerini müşterileri ile buluşturdu. Ziyaretçiler TAVSAN’ın standına ve ürünlerine oldukça ilgi gösterdi. TAVSAN bu yıl ki fuarda geçen yıllara oranla daha fazla ziyaretçinin olduğunu belirtti. CEO Hilmi Bilgin yabancı ziyaretçi oranının yüksekliğine dikkat çekerken şunları ekledi “Tavsan Dış Ticaret firmamızla dünyanın dört bir yanında fuarlara katılıyoruz. Yurt içindeki yüksek pazar payımızın yanı sıra, 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapıyoruz. Hedefimiz sadece firmamızı değil, Türk Tavukçuluk Sektörünü de zirveye taşımak. Dünya tavukçuluğuna yön vermek.“

Tavsan Kurucusu Cemalettin Bilgin ve CEO'su Hilmi Bilgin
Tavsan Kurucusu Cemalettin Bilgin ve CEO’su Hilmi Bilgin

“VIV Türkiye 2019 Fuarında, Türkiye’de ve dünyada satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizle birlikte, Ar- Ge çalışmalarımız doğrultusunda yaptığımız yenilikleri de tanıtıyoruz. Kümeslerde verim artışı sağlamak üzere tasarlayıp ürettiğimiz; sınıfının en geniş ve en yüksek olma özelliğini taşıyan, Avrupa Birliği Hayvan Refahı Yönetmeliği’ne uygun, modüler alt hasır teli bulunan, yeme rahat ulaşımı sağlayan, özel tasarımlı, ekstra bükümlü yemliğe sahip olan ve bu yıl yeni pek çok özellik eklediğimiz Tavsan Kafes Sistemleri ile Türkiye’de ve Avrupa’da ürün tescil belgelerini aldığımız, sınıfının en yüksek hava hacmine sahip, işçilik maliyetlerini düşüren, uzun ömürlü Comfort+ Folluğumuz ziyaretçilerimizin ilgi odağı oldu.”

Diğer Haberler:
Tavsan Yönetiminde Değişiklik

Yazan - 21 Haziran 2019. Kategori MANŞET, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x