Palandöken  yeniden genel başkan seçildi…   


unnamed
 
                        Halim UTLU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu’nun (TESK) 19’uncu olağan genel kurulu, RIXOS Grand Ankara Otelinde yapıldı ve tekrar genel başkanlığa Bendevi Palandöken seçildi.

719 genel kurul delegesinden, 715 delegenin oy kullandığı seçimde, 713 geçerli oydan 531 delegenin oyunu alan Bendevi Palandöken, Türkiye Esnaf  ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) genel başkanlığına  yeniden seçildi. Rakibi İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz ise 182 oyda  kaldı. Seçim sonuçlarına göre;Bendevi Palandöken’in listesinde  şu isimler yer aldı;.

                
Yalçındağ (Türkiye Kasaplar Federasyonu) yönetimde yer aldı

         
Fevzi Apaydın (TŞOF), Kazım Barışık (Adana), Mehmet Burhan Aksak (Muş), Musa Çelikkol (Denizli), Alican Ebedinoğlu (Diyarbakır) , Rasim Fırat (Erzurum), Arif Tak (Bursa), Ömer Küsbeoğlu (Gaziantep), Şevket Keskin (Malatya), Hasan Geriter (Manisa), Abdullah Sevimçok (Antalya),Mustafa Vurucu (Çanakkale), Özcan Saraçoğlu (Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu) ve Fazlı Yalçındağ’dan (Türkiye Kasaplar Federasyonu) oluştu.

                           
 Kimseye kırgınlığım yok

Genel kurulda seçim sonrası konuşan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 1 Ocak 2014 tarihinde başlayan esnaf ve sanatkarların seçim maratonunun, seçimler ile tamamlandığını ifade etti. Artık  dedikodudan çok hizmet üretilmesi ve birlik beraberlik içerisinde olunması gerektiğine dikkat çeken Palandöken, “Kimseye kırgınlığım yoktur. Ben tüm esnaf ve sanatkar teşkilatlarının başkanıyım. Bundan sonra esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarına daha çok odaklanarak çözmeye, sizden aldığım güç ile daha çok gayret edeceğim ve daha çok çalışacağım” dedi.
 
 
                 

DİĞER HABERLER
FAO işbirliği ile beş ülkede gıda güvenilirliği sistemlerini güçlendiren proje
21 Eylül 2014. 19:17
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x