TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen panel ilgiyle izlendi.


40482_10_24_24

 

 

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası tarafından 23 Haziran 2014 Pazartesi günü Çağdaş Sanatlar Merkezi`nde “İklim Değişikliği – Tarım – Çevre Etkileşimi” Paneli düzenlendi.

 

Panelin açılışında ODA Yönetim Kurulu Üyesi ve Çevre Komisyonu Başkanı Caner AKSAKAL ile Genel Başkan Özden GÜNGÖR tarafından konuşma yapıldı. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi`nden Prof. Dr. Levent ŞAYLAN “İklim Değişikliği – Tarım Etkileşimi” ve Ankara Üniversitesi SBF`den Prof. Dr. Aykut ÇOBAN “İklim Değişikliği – Çevre – Politika Etkileşimi” konulu sunumlarını gerçekleştirdiler.

40478_10_23_11

Sunumların ardından Panele geçildi. Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bülent GÜLÇUBUK tarafından yönetilen panelde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanı Bekir ENGÜRÜLÜ, Aksaray Üniversitesi`nden Doç. Dr. Alptekin KARAGÖZ, Ankara Üniversitesi`nden Prof. Dr. Gürsel DELLAL ve Prof. Dr. İlkay DELLAL konuşmacı olarak yer aldı.

 

İlgiyle izlenen panel önceki dönem başkanlarımızdan ve TEMA Vakfı Temsilcisi Mahir GÜRBÜZ`ün yaptığı Günün Değerlendirmesi ile sona erdi.


DİĞER HABERLER
Hasan Özlü: Önümüzdeki 50 yılda daha kurak şartlarda tarım yapmak zorunda kalacağız
24 Haziran 2014. 17:58
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x